При виникненні ДТП

Ви потрапили в ДТП і прямо зараз перебуваєте на місці аварії?

Терміново зателефонуйте адвокату.

Досвідчений адвокат Владислав Лаєвський своєчасно надасть Вам попередню консультацію стосовно Вашої ситуації.

Пам’ятайте, Ваш головний ресурс зараз – це час. Тому якомога швидше зверніться до професіоналів за правовою допомогою. Особливо, якщо Ви стали учасником ДТП зі смертельними наслідками.

Послуги адвоката по ДТП

Чи знаєте Ви, що щомісяця в столиці відбувається понад 2 000 дорожньо-транспортних пригод?

Для великого міста автомобільні аварії – не рідкість. Встежити за всіма нюансами і деталями події у співробітників патрульної поліції часто не вистачає часу, уваги і іноді, чого гріха таїти, бажання.

Саме тому Вам і потрібен адвокат по ДТП, котрий захистить Ваші інтереси.

Правова допомога при ДТП це:

адвокат по ДТП Київ

  • Юридичний захист прав автовласника від незаконних дій або перевищення повноважень співробітниками патрульної поліції.

Пам’ятайте, що факти і інформація про ДТП, які складаються безпосередньо на місці аварії, служать базою для всіх наступних судових інстанцій. Подбайте про правовий захист своїх інтересів.

На початковому етапі Вам допоможе юридична консультація по ДТП. Це комплекс правил і дій, які слід виконувати при спілкуванні з співробітниками патрульної поліції.

  • Юридичний захист інтересів автомобілістів в питаннях, пов’язаних з компенсацією майнових збитків, страховим відшкодуванням.

При ДТП винна сторона попередньо визначається безпосередньо на місці зіткнення або аварії. Страхова виплата залежить від результатів експертизи дорожньої пригоди, а також подальшого рішення суду. Тому важливо заручитися юридичною підтримкою якомога раніше – бажано відразу після аварії. Після поліції і, при необхідності, швидкої допомоги, слід зателефонувати автоадвокатові. Після початкового етапу досвідчений адвокат з ДТП допоможе домогтися відшкодування збитків в суді, якщо з якихось причин автостраховка не спрацювала. Або ж у одного з учасників дорожньо-транспортної пригоди її не виявилося зовсім. На дорозі буває всяке.

    • Юридичний захист прав автомобілістів в питаннях, пов’язаних з позбавленням водійських прав.

юрист з ДТП

До цих питань належить створення аварійної ситуації (обстановки) або ДТП, невиконання вимоги співробітників патрульної поліції щодо зупинки, їзда в стані алкогольного сп’яніння. Адвокат Владислав Лаєвський надасть правничу допомогу в будь-якій конфліктній ситуації. Наші юристи задіють весь досвід, професіоналізм і кваліфікацію, щоб водійське посвідчення залишилося при Вас.

  • Юридична допомога автомобілістам, які обирають страхову компанію.

При наявності страхового договору досвідчений адвокат пояснить, наскільки документ коректний і в якій мірі захищає права автомобіліста. Чому це важливо? Справа в тому, що навіть з судовим рішенням на руках домогтися виплат від страхової компанії буває непросто. Саме тому слід убезпечити себе ще до укладення договору. Безумовно, варто сподіватися, що страхова виплата при ДТП Вам ніколи не знадобиться.