Розподіл майна при розлученні

Розподіл майна при розлученні – це найбільш правильне рішення, яке можуть прийняти подружжя, що почали сімейний конфлік. Адже часто один подружжя думає, що оформлення 100% -го права власності на свою другу половинку, робить його теж співвласником такого майна. Так, теоретично це так, багато хто знає, що придбане в шлюбі майно є спільно нажитим і належить обом подружжям. Але я попрошу, тоді показати мені документ, в якому Ви вписані як співвласник? Якщо у Вас немає такого документа, то саме час поговорити про це зі своїм адвокатом по розподілу майна. Отримайте ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ від адвоката Владислава Лаєвського. Дізнайтеся як провести розлучення з поділом майна? Як розділити майно без розлучення? Як розділити майно при розлученні з дітьми? Як розділити нерухомість в іпотеці?

Маю відповідь на всі Ваші запитання: Які документи потрібні для поділу майна через суд? Як правильно оформити позовну заяву про розірвання шлюбу та поділ майна? Що треба зробити для укладення договору про розподіл майна подружжя? Як відобразити в шлюбному контракті так майно, щоб в майбутньому не виник спір? Допоможемо скласти і провести переговори щодо укладення шлюбного договору.

Почніть із запису на консультацію до адвоката Владислава Лаєвського. аби обговорити Вашу справу про розподіл майна при розлученні і визначити подальшу правову стратегію.