Адвокат по ДТП

Головне питання, яке хвилює всіх учасників ДТП – це фінансове

Хто кому і скільки повинен відшкодувати збитку. Обов’язкове страхування не змінило ситуацію, а навіть посилило її. Звичайні громадяни губляться в хитросплетіннях законодавства, і тільки кваліфікований фахівець може допомогти у всьому цьому розібратися. І навіть заощадити гроші клієнта. Але варто пам’ятати про те, що адвокат повинен мати досвід з вирішення питань ДТП, фахівець з іншої сфери може не надати належної допомоги.

Навряд чи знайдеться в нашій країні хоч один водій з солідним стажем, який в тій чи іншій мірі не побував в аварії. Крім того, при дотриманні всіх дорожніх правил, в незалежності від терміну водіння автомобілем ніхто з водіїв не застрахований від попадання в ДТП. Дорожньо-транспортна пригода неминуче тягне значні фінансові втрати, як для його винуватців, так і для потерпілих, а також залишає нездоровий психологічний слід.

Важливо знати як правильно, тобто за законом, вести себе у випадку дорожньо-транспортної пригоди, причому незалежно від того винні ви в ньому чи ні. Саме від якості оформлення первинних документів ( протокол, схема ДТП) співробітниками поліції, із зазначенням точного розташування транспортних засобів, пошкодженням, слідів ДТП, показанням свідків, потерпілих, і залежить судова перспектива Вашої справи, а також винність або невинність осіб, що у цьому ДТП.

Адвокат Владислав Лаєвський  має багаторічний успішний досвід надання юридичної допомоги не тільки при оформленні ДТП, в тому числі і з важкими наслідками, а й при відшкодуванні збитку від ДТП в судовому порядку, роботі зі страховими компаніями, з винуватцями ДТП, експертними установами, правоохоронними органами.

Допомога при ДТП забезпечується шляхом:

1. Правильного оформлення документів при ДТП (протоколу, схеми ДТП, пояснень учасників та ін.).

2. Надання консультацій щодо законних і необхідних дій як при ДТП, так і після ДТП

3. Скасування штрафу (оскарження протоколу та / або постанови в суді)

4. Оскарження дій чи бездіяльності працівників органів Поліції.

 Адвокат Владислав Лаєвський надає такі послуги у разі ДТП:

1. Усні та письмові консультації з питань ДТП, розслідування ДТП органами поліціі, слідства, прокуратури;
2. Усні та письмові консультації з питань страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів, настання страхового випадку.
3. Ведення в судах справ про компенсацію матеріального збитку та моральної шкоди, заподіяних внаслідок ДТП;
5. Ведення в судах справ про компенсацію шкоди заподіяної здоров’ю;
6. Робота адвоката по ДТП у справах про адміністративні правопорушення;
7. Захист прав та інтересів учасників ДТП адвокатом по ДТП у кримінальних справах;
8. Супровід виконавчого провадження щодо стягнення сум збитку, заподіяного в результаті ДТП.

У багатьох випадках поліціянти неправомірно складають протоколи та постанови про адміністративне правопорушення. Для того, щоб не стати заручником незаконних вимог, адвокат здійснює супровід дорожньо-транспортних пригод, щоб ви, навіть в дорозі, змогли захистити свої права!

Водії, що стали учасником ДТП повинні діяти таким чином:

• негайно зупинитися і залишатися на місці пригоди до приїзду співробітників поліції, позначити аварійну обстановку всіма можливими засобами (наприклад, увімкнути аварійну сигналізацію і виставити знак аварійної зупинки (миготливий червоний ліхтар);

• вжити заходів до екстреного надання долікарської допомоги потерпілим, ні за яких обставин не залишати постраждалого без допомоги, залишення в небезпеці – кримінальний злочин;

• повідомити про подію Поліцію;

• вжити заходів до збереження слідів ДТП, наприклад, накрити картоном, поліетиленом, тканиною, окреслити крейдою і т.д .;

• записати прізвища, адреси і телефони очевидців ДТП, скласти з їх участю схему пригоди, вказавши місця знаходження свідків, і всім треба підписати цю схему, поставити час, і тільки після цього можна прибрати машини з дороги.

Якщо Ви або Ваші близькі потрапили в ДТП – не панікуйте і не впадайте у відчай. Так, дійсно, справи, на думку адвоката дорожньо-транспортних пригодах, є найбільш складними, специфічними і вимагають не тільки юридичних знань, а й знань в області техніки, а так само спеціального розуміння законів динаміки і фізики руху. Однак великий досвід участі в розслідуванні кримінальних, адміністративних та цивільних справ пов’язаних з ДТП, адвокату по ДТП дозволяє надавати повний спектр юридичних послуг при дорожньо-транспортних пригодах, де потрібні досвід «дорожнього» адвоката.

У разі спору зі страховими компаніями адвокат по ДТП здійснює:

Адвокат по ДТП зуміє визначити перспективи справи – наприклад, варто чи ні подавати позовну заяву (якщо водій не винен), варто чи ні відмовлятися від добровільного відшкодування шкоди (якщо водій винен), варто чи ні запропонувати мирову угоду або погодитися із запропонованим мировою угодою іншою стороною і т.д.

У практиці адвоката по ДТП існує багато особливостей, які можуть сприяти виникненню інших спорів. Наприклад, у спорах з поліціянтами при встановленні винності чи невинності в ДТП, у спорах з підприємствами автосервісу при оскарженні якості проведення ремонту. Для захисту інтересів довірителів в таких випадках, безумовно, потрібні і юридичні та технічні знання.

Якщо у Вас виникли питання, для вирішення яких необхідні послуги адвоката, або складності у підготовці та заповненні юридичної документації – звертайтеся до адвоката Владислава Лаєвського, і ви отримаєте всебічну допомогу і підтримку.