Адвокат по кримінальних провадженнях

Захист інтересів підсудного у кримінальних справах вимагає від адвоката найвищого рівня професіоналізму. Адже, якщо адвокат в кримінальному процесі допустить хоча б одну помилку, це може закінчитися для його підзахисного дуже плачевно. Тому, якщо вам необхідний кримінальний адвокат.  Раджу не затягувати із зверненням та не ускладнювати ситуацію, яка у вас склалась. Чим раніше відбудеться перша консультація адвоката, тим краще для справи.

В 2012 році Верховна Рада України прийняла новий Кримінальний процесуальний кодекс. Серед новацій документа потрібно виділити в першу чергу вимогу, яка значно звузила коло осіб, які можуть здійснювати захист підозрюваного, чи іншої особи в кримінальному процесі. Так, у ст. 45 КПК сказано, що тепер виступати захисниками можуть виключно адвокати. Такі фахівці також повинні в обов’язковому порядку бути зареєстровані в реєстрі адвокатів України.

Водночас адвокат по кримінальних справах має досить широкі повноваження.

Звичайно ж, закон не забороняє громадянину, на якого заведено кримінальну справу, відстоювати свої права самостійно (крім ряду виключень). Але такий ризик важко назвати виправданим. По-перше, людина без знань законодавства не зможе належним чином захистити себе. По-друге, сам факт того, що вас звинувачують у злочині, дуже вибиває з колії, і ви навряд чи зможете адекватно продумати свою поведінку. Адвокат Владислав Лаєвський є фахівцем високого рівня, який завжди зможуть виступити із захистом по будь-яким кримінальним провадженням.

Кримінальний процес максимально формалізований та деталізований серед усіх інших процесів. В кримінальних справах, як ніде більше, важливе формулювання кожного слова. Тому консультація адвоката необхідна особі ще до того, як нею серйозно зацікавляться правоохоронні органи. В такому випадку шанси на правильну побудову лінії поведінки, відпрацювання майбутніх показань та успішного закінчення цих неприємних процедур значно зростають. Досвідчений адвокат по кримінальним справам скорегує ваші показання (адже під впливом правоохоронних органів та власних емоцій, ви можете не зовсім коректно для справи висловити свої думки), прослідкує за законністю проведення усіх процесуальних дій (які в подальшому судовому розгляді будуть основою доказової бази і змінити щось буде дуже важко) та ініціює саме ті процесуальні дії, які необхідні будуть для вашого захисту (на противагу намаганням правоохоронних органів збирати лише докази для обвинувачення).

Крім того, адвокат по кримінальним справам може знадобитися вам, навіть якщо ви ніяк не пов’язані із вчиненням злочину, проте несете матеріальну відповідальність в даному процесі.