Адвокат з цивільних справ

Цивільне право — найбільша і одна з найбільш складних галузей юриспруденції. Тонкощами  цивільних спорів є той  факт, що найчастіше цей спір зачіпляє інтереси  фізичних осіб, а тому результат є доволі важливим для  учасників цивільного процесу. Тому, навіть будучи правим, Ви можете програти справу в суді — через нестачу юридичних знань та досвіду у веденні подібних справ і вам може знадобитися захист цивільних прав. У свою чергу досить компетентний адвокат у цивільному процесі здійснить належне оформлення всіх необхідних процесуальних документів та грамотно сформулює вимоги до відповідача, а також застосує відповідні норми матеріального права. Тільки за умови грамотного використання всіх процесуальних прав можна розраховувати на успішний результат справи.
Для успішного вирішення конфлікту — відновлення права, відшкодування збитків, компенсації моральної шкоди і т.і., — при позасудовому  врегулюванню суперечок або вирішенні справи в стінах судових засідань Вам буде необхідно звернутися до кваліфікованого адвоката по цивільних справах.

Які саме спори вирішуються в рамках цивільного права? В яких ситуаціях може знадобитися допомога адвоката у цивільних справах?
До числа спорів, пов’язаних з правовідносинами, регульованими нормами цивільного права, відносяться:

Спори про визнання угод недійними;

Спори про витребування майна  з незаконного заволодіння;

спори, пов’язані з різними борговими зобов’язаннями, наприклад, стягненням боргу  за розпискою   або заборгованість перед банком;

спори, пов’язані з відшкодуванням шкоди;

спори, пов’язані з отриманням компенсацій від страхових компаній  та  від винуватця  дорожньо-транспортної пригоди;

справи по захисту прав споживачів (у разі продажу неякісного товару, несвоєчасного виконання гарантійних зобов’язань тощо);

справи щодо захисту честі, гідності, ділової репутації.

Адвокат по цивільному праву представляє інтереси свого Клієнта в різних державних організаціях, а також під час судових розглядів. Крім того, цивільний адвокат при необхідності може виступити в ролі посередника між своїм довірителем і юридичними особами, зокрема, страховими компаніями та банківськими організаціями.
Послуги кваліфікованого адвоката в разі вирішення питань, пов’язаних з цивільними  правами, можуть знадобитися на різних стадіях конфлікту. Адвокат може взяти на себе:

проведення правової оцінки  ситуації

досудове врегулювання спору (у тому числі переговорний процес або послуги медіації);

підготовку та складання процесуальних документів: позовів, скарг, претензій, відзивів, клопотань, апеляцій і касацій;

безпосереднє представлення інтересів Клієнта в судах різних інстанцій (у м. Київ та інших містах України);

контроль за виконанням рішення суду.

Втручання компетентного фахівця, що розбирається у всіх тонкощах вітчизняного законодавства і досконально знає процесуальні норми, гарантує найбільш прийнятний для Клієнта результат справи.
Цивільно-правові спори майнового та немайнового характеру сьогодні стали звичайною практикою, і хоча б один раз у своєму житті з необхідністю вирішення такого конфлікту стикається кожна людина. Цього не потрібно боятися — головне, заручитися допомогою сумлінного знаючого адвоката у цивільних справах, який допоможе відновити Ваші права, доб’ється припинення невигідних правовідносин або забезпечить відшкодування збитків.

Якщо у Вашому житті виникла неприємна ситуація, не чекайте, поки проблема вирішиться сама собою, не затягуйте час. Просто зверніться до Адвоката Владислава Лаєвського.