Адвокат з циівільних справ

Цивільні справи – це фактично всі життєві ситуації, які щодня спіткають всх людей, тому цивільну справу адвокати розглядають практично щодня в нашій адвокатській компанії. Спори і конфлікти в сім’ї, розлучення, спадкоємство майна і проблеми на роботі – з будь-якою проблемою Вам допоможуть наші адвокати по цивільних справах.


Фактично цивільний адвокат повинен уміти знатися не лише на правовій сфері, але і бути тонким психологом, щоб професійно знаходити рішення у всіх ситуаціях, які мають місце в нашому житті.  Як правило на початковому етапі потрібні консультації юристів, що спеціалізується на цивільних справах.

Навіть якщо ви точно знаєте, що закон на вашому боці, самостійно добитися верховенства справедливості буває дуже складно. Є маса процесуальних нюансів, невідомих непрофесіоналам, які незрідка роковим чином впливають на результат справи. Не залишайтеся наодинці зі своїми проблемами.

Зверніться до адвоката Владислава Лаєвського, який професійно проконсультує вас і нададуть допомогу у веденні вашої справи в суді.

Адвокат Владислав Лаєвський пропонує наступні послуги з цивільних справ:

  • Консультації і довідки по правових питаннях, як в усній, так і у письмовій формі.
  • Складання заяв, скарг, клопотань і інших документів правового характеру.
  • Участь як представник довірителя в цивільному судочинстві, в розгляді справ в третейському суді, міжнародному комерційному арбітражі (суді) і інших органах вирішення конфліктів, у виконавчому виробництві.
  • Представлення інтересів довірителя в органах державної влади, органах місцевої самоврядності, суспільних об’едіненях і інших організаціях, в органах державної влади, судах і правоохоронних органах іноземних держав.
  • Надання іншої юридичної допомоги, не забороненої законодавством.