Адвокат по кредитах. Антиколектор

Останнім часом в житті багатьох громадян особливе значення займають кредитні правовідносини з банківськими установами. Видача кредитів масово рекламується різними банками як легкодоступних грошових коштів, які можна нібито отримати і повернути практично без переплат. І дійсно, отримати споживчий кредит досить легко, а при певному рівні доходів не проблема і придбати авто в кредит або взяти в іпотеку відповідне нерухоме майно. Але за уявною легкістю отримання необхідних грошей часто приховуються не зовсім законні умови кредитних договорів, прописані дрібним шрифтом. І тільки тоді, коли настає час щомісячного платежу по поверненні боргу, позичальники з нерозумінням дивляться на виставлену до оплати суму. Сперечатися з банком або відповідною організацією, здавалося б, справа майже марна. Але вихід з даної ситуації є реальний. Допоможе професійний адвокат по кредитам, який зможе обгрунтувати походження завищеної суми банківських відсотків і довести її незаконність, є всі шанси оскаржити кредитний договір.

Переваги кредитного адвоката Владислава Лаєвського

Звернувшись за юридичною консультацією за кредитами до адвоката Владислава Лаєвського, ви отримаєте не тільки відповіді на ваші питання. Досвідчений адвокат по кредитам зробить прогноз розвитку подій, якщо клієнт вирішить оскаржувати дії банку, допоможе оформити претензію, а при необхідності і позовну заяву, буде представляти інтереси клієнта на переговорах з банком і в суді.

У список послуг, що надаються адвокатом по кредитних справах Владиславом Лаєвським, входять:

 • зменшення процентної ставки;
 • заміна валюти, в якій повертається кредит;
 • захист клієнта від колекторів;
 • захист майна, переданого банківському установі в якості застави;
 • скасування змін до договору, внесених банком в односторонньому порядку.

Вартість послуг юриста по кредитам в нашій компанії завжди є самою оптимальною по співвідношенню ціна і якість наданих юридичних послуг.

Для вирішення кредитного спору дуже важливо звернутися до фахівця, що працює саме в цій сфері, оскільки тільки кредитний адвокат знає всі тонкощі роботи банківської системи.

В даний час питання кредитів з одного боку є найпопулярнішим, з іншого не дуже приємним. Взяті у борг гроші дозволяють людям придбати бажане за короткий проміжок часу навіть при незначних фінансових доходи. При стабільній ситуації в країні, адвокат за кредитами є менш затребуваним, тому що люди виплачують необхідні суми рівномірно, а банк дотримується процентних ставок з урахуванням курсу валюти. Проблеми починаються коли людина не має можливості виплачувати грошову суму внаслідок занепаду економіки та з інших причин.

Як адвокат може допомогти при отриманні кредиту і в процесі його виплати?

Ось перелік основних завдань, які ставить клієнт перед юристом по кредитам:

 • супроводити угоду отримання банківського кредиту;
 • супроводити угоду оформлення поруки;
 • знайти кредитну організацію або банк, який пропонує найбільш вигідні умови кредитування в конкретній ситуації;
 • переукласти кредитний договір на більш вигідних умовах;
 • повернути заставне майно;
 • уникнути стягнення на майно;

Щоб уникнути несприятливих наслідків в результаті отримання кредиту, необхідно звертатися за консультацією адвоката по кредитах ще до моменту укладення кредитного договору. Адвокат по кредитах, аналізуючи умови договору і вивчивши належним чином репутацію банку, зможе дати пораду, чи варто підписувати кредитний договір з банком, чи краще відмовитися від даної редакції договору.

кредитный адвокат

На практиці часто виникає питання: що якщо договір з банком вже підписаний і в якийсь момент немає можливості виплачувати певну суму, або банк підвищив відсоткову ставку, а позичальник з цим не згоден і відмовляється платити. У таких ситуаціях, коли заборгованість досягає певного розміру, а платежі не вносяться систематично, банк сам подає до суду відповідну позовну заяву про стягнення заборгованості. У даній ситуації просто необхідно невідкладно звернутися до адвоката для врегулювання питання. Щоб домогтися успіху в суді, потрібно зайняти активну позицію.

У першу чергу, повинен бути підданий ретельному юридичному аналізу текст кредитного договору та інших документів по кредитній справі. Найчастіше банки включають незначні по своїй суті умови в договір, або здійснюють дії, що суперечать банківському законодавству. Виявлення таких моментів може стати причиною не тільки для позитивного завершення справи в суді, але і для подачі адвокатом зустрічного позову до вимог оптимізувати умови виплати кредиту. Також не слід забувати, що оплата послуг адвоката у разі програшу банком справи в суді буде в обов’язковому порядку компенсована даними банківською установою

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

© Адвокат В. Лаєвський 2018-20 р.