Розлучення?

Розлучення (розірвання шлюбу) без згоди чоловіка або дружини. Адвокат

Розлучення (розірвання шлюбу) без згоди чоловіка або дружини трапляється часто коли подружжя, які бажають розірвати шлюб, вже давно проживають окремо і не ведуть спільного господарства. Досить часто в практиці адвокату доводилося стикатися з ситуаціями, коли один з подружжя випадково дізнавався, що він вже тривалий час знаходиться в розлученні. Як правило в таких ситуаціях один з подружжя, який не знав про розлучення і не давав на розлучення згоди не приходило ні сповіщень про судові засідання у справі про розірвання шлюбу, ні повідомлення про розлучення.

У такому випадку виникає питання: а чи відповідає Закону розірвання шлюбу, якщо один з подружжя не дав своєї згоди на розлучення (розірвання шлюбу)?
Розлучення (розірвання шлюбу), як правило супроводжує важкі душевні переживання одного або обох з подружжя, однак, якщо рішення про розлучення (розірвання шлюбу) вже прийнято, то відсутність згоди чоловіка або дружини може стати перешкодою в цьому процесі, але вона не є критичною.

Однак, розлучитися без згоди чоловіка або дружини все ж можливо, якщо в цьому Вам допоможе кваліфікований адвокат по розлученню (розірвання шлюбу).
Адвокат Владислав Лаєвський може провести розлучення (розірвання шлюбу) без згоди чоловіка або дружини, у тому числі і без Вашої участі (розлучення без згоди чоловіка і без Вашої присутності), іншими словами, провести “РОЗЛУЧЕННЯ ПІД КЛЮЧ” .В такому випадку, всі Ваші клопоти бере на себе адвокат. Адвокат по розлученню (розірвання шлюбу) виконує всю правову і технічну роботу до кінця (Київ, Україна). Наша ціна на розірвання шлюбу (розлучення) нижче звичайної і є доступною. Адвокат Владислав Лаєвський працює по всій Україні. Адвокат по розлученню (розірвання шлюбу) без згоди чоловіка або дружини.

Наш досвід в області судового представництва – більше 10 років.

Є питання до адвоката в Києві? Не знаєте як подати на розлучення без згоди чоловіка або дружини? Потрібен адвокат для розлучення (розірвання шлюбу) без згоди чоловіка чи дружини? Телефонуйте прямо зараз і приїжджайте до нас в офіс і ми Вам допоможемо!

Спеціалізація: розірвання шлюбу без згоди чоловіка або дружини, розлучення без відповідача, аліменти, адвокат по розлученню, адвокат по розділу майна, адвокат сімейного права, адвокат по сімейних справах, розлучення без обопільної згоди, розлучення без згоди з іноземцем.

Які складнощі відчувають подружжя, коли один з них не дає згоду на розлучення, розлучення (розірвання шлюбу) без згоди відповідача?

При можливості розірвати шлюб через РАГС (тобто за відсутності у подружжя бажаючих розірвати шлюб неповнолітніх дітей), згода іншого з подружжя обов’язково, оскільки при розлученні через РАГС обидва з подружжя повинні написати і особисто подати заяву про розлучення (розірвання шлюбу) і тільки через місяць повторно звернутися в РАГС для завершення оформлення розлучення (розірвання шлюбу) за згодою подружжя.

Якщо ж через місяць хоча б один з подружжя в РАГС не з’явиться, то і шлюб не буде  розірвано. Таке розлучення (розірвання шлюбу) фахівці називають розлученням без обопільної згоди.

Таким чином, через РАГС розлучитися без згоди чоловіка або дружини неможливо.

У випадку необхідність розлучитися без згоди чоловіка або дружини, і якщо розлучення без згоди чоловіка неможливо оформити в РАГСі чи то через відсутність згоди чоловіка (дружини), чи то у зв’язку з наявністю дітей, необхідно звертатися до суду.

Розлучення без згоди чоловіка або дружини через суд.

Для звернення до суду при розлученні (розірвання шлюбу) без згоди чоловіка або дружини, необхідно скласти позовну заяву і подати її до відповідного суду.
Для оформлення розлучення без згоди чоловіка або дружини (відповідача) важливо не тільки правильно скласти позовну заяву до суду на розлучення (про розірвання шлюбу), але і правильно її подати.

Як скласти позов на розлучення без згоди чоловіка або дружини?

Позовна заява на розлучення без згоди чоловіка або дружини складається в простій письмовій формі і має містити:

– Інформацію про дату реєстрації шлюбу з посиланням на документ;
– Інформацію про дітей (з ким проживають, дата народження, прізвище, ім’я, посилання на документ);
– Інформацію про те, з якого часу сторони не підтримують сімейних відносин або не ведуть спільне господарство (немає загального бюджету, живуть в різних місцях і т.п.);
– Чи є спір про спільному майні;
– Чи є спір про виховання дітей;
– З ким залишаться проживати діти після розірвання шлюбу;
– Причини розірвання шлюбу (наприклад: «різні погляди на розвиток сім’ї та виховання дітей»).

Серед перешкод для розлучення (розірвання шлюбу) без згоди чоловіка або дружини в суді може стати принципова позиція одного з подружжя щодо збереження сім’ї (наприклад, через необхідність спільного виховання дітей). У таких випадках, той з подружжя, який не дає згоди на розлучення, як правило заявляє клопотання про надання подружжю строку для примирення. У випадку, якщо таке клопотання надходить, суд зобов’язаний надати такий термін.

У разі супроводження процедури розірвання шлюбу без згоди чоловіка або дружини (чоловіка) за програмою «РОЗЛУЧЕННЯ ПІД КЛЮЧ» нашими адвокатом Владиславом Лаєвським, адвокат самостійно готує необхідний пакет документів і забезпечує його подачу в суд, контролює призначення справи в суді, відвідує судові засідання, подає необхідні клопотання, іншим словом, веде справу від початку і до кінця.

Подавати позов на розлучення (розірвання шлюбу) без згоди чоловіка або дружини необхідно в суд за місцем проживання відповідача або позивача. При необхідності розлучення без згоди адвокат Владислав Лаєвський складе для Вас позов про розірвання шлюбу та забезпечить подачу його у відповідний суд України.

Є питання до адвоката?

Не знаєте як подати на розлучення без згоди чоловіка або дружини? Потрібен адвокат для розлучення без згоди чоловіка? Телефонуйте прямо зараз і адвокат Владислав Лаєвський

Вам допоможе! 093-253 – 72 – 45

Адвокат Владислав Лаєвський має значний досвід у справах про розлучення і розірвання шлюбу без згоди чоловіка або дружини в Києві, при розлученні без відповідача, і розлучення без обопільної згоди. Якщо у Вас виникли питання, ми допоможемо Вам правильно скласти позов і подати на розлучення навіть без згоди чоловіка (відповідача). Також, адвокат проведе повний супровід процедури розлучення в Києві без Вашої присутності від початку до кінця («РОЗЛУЧЕННЯ ПІД КЛЮЧ»).

Що робити, якщо ви дізналися про розлучення, проведеному без Вашої згоди?

Якщо вас розвели заочно, отримавши копію рішення суду (нехай навіть річної давності), на руки, якомога раніше (термін 10 днів) подайте заяву про перегляд заочного рішення суду. Також, закон дозволяє відразу подавати апеляційну скаргу на заочне рішення. Бажано, щоб вам у цій справі допомагав досвідчений адвокат з розлучень (розірвання шлюбу).

Навіщо скасовувати рішення суду про розлучення без згоди чоловіка або дружини, якщо так чи інакше розлучення відбудеться?
У подружжя можуть бути різні причини, які спонукають їх оскаржити рішення суду про розлучення без згоди чоловіка або дружини. Для когось це питання пов’язане з розділом майна, для когось – з оформленням опіки над дітьми, для когось – із спадком. Які б питання ви не вирішували, грамотно скласти необхідні документи вам повинен допомагати фахівець, тоді справа вирішиться без зайвих затримок.

Адвокат Владислав Лаєвський має значний досвід у справах про розлучення і розірвання шлюбу без згоди чоловіка або дружини в Києві і якщо у Вас виникли питання, він допоможе Вам правильно скласти позов і подати на розлучення навіть без згоди чоловіка. Також, адвокат проведе повний супровід процедури розлучення в Києві без Вашої присутності.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію