Списання заборгованості по кредиту.

У Вас перед банком виникла заборгованість по кредиту і ви не знаєте що робити?

Не журіться! Ви натрапили саме на ту статтю, яка дасть Вам пораду, як вийти з виниклого становища «сухим»!

Як відомо, у випадку виникнення заборгованості за кредитним договором, банк направляє до суду Позовну заяву з вимогами стягнути з Вас суму заборгованості з відсотками та пенею. Після ухвалення рішення суду на користь банку, з Вас буде стягуватись сума відповідно до рішення суду, а якщо Ви не маєте змоги добровільно виконати рішення суду, стягнення буде направлене на ваше власне рухоме і нерухоме майно.

Однак, мало хто знає, що банк відповідно до Постанови Правління НБУ № 424 від 13.09.2010 року «Про затвердження порядку формування банками резервів за кредитними і нарахованими за ними процентами та за списання безнадійної заборгованості» вправі самостійно списати (відшкодувати) за рахунок власних резервів безнадійну заборгованість, якщо буде встановлено, що фінансова діяльність юридичної особи – незадовільна, а стан фізичної особи – нестабільний.

Отож, якщо у Вас відсутнє на праві приватної власності будь-яке рухоме чи нерухоме майно, ви вправі направити на адресу банку письмову заяву з проханням визнати Вашу заборгованість безнадійною і списати її за рахунок банківських резервів.

Однак, якщо у Вас є у власності майно, логічно буде, до того моменту, коли банк направить позов до суду, а суд заарештує все Ваше майно, передати його у власність третім особам (продати, подарувати тощо).

Пам’ятайте, все набагато складніше, ніж описано вище, і без грамотного юридичного супроводу, банк навряд чи піде на таку послугу.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію