Чому Вам необхідний сімейний адвокат?

Чому Вам потрібен сімейний адвокат?

Ви знаходитесь на цьому сайті і приступаєте до вигідної співпраці з розумним сімейним адвокатом, який гарантовано збагататить ваше життя новими можливостями.

У сімейному житті всім доводиться мати справу з юридичними питаннями щодня, і навіть по декілька разів. Саме життя як-би натякає: «Хочеш комфортно жити? У тебе має бути розумний адвокат!».

Зазвичай до нас звертаються з наступних питань:

1. Щоб підготуватися до розірвання шлюбу і убезпечити себе, дітей, рідних, майно від наслідків його розірвання.

2. Для розірвання шлюбу швидше, в т.ч. без явки в суд, дистанційно.

3. Отримати справедливу частину свого спільно нажитого майна.

4. Стягнути якнайбільше аліментів, за минулі періоди, або ж, навпаки мінімізувати їх сплату.

5. Вберегти себе в разі порушення кримінальної справи щодо чоловіка (дружини) або його банкрутства в бізнесі.

6. Успішно розділити бізнес, майно в кредиті, заставі (іпотеці), придбане за довіреністю, виписати з житла колишнього члена сім’ї.

7. Вберегти себе від шлюбу за розрахунком, в т.ч. правильно і вигідно укласти шлюбний договір.

8. Обмежити батька в згубному спілкуванні з дитиною, позбавити батьківських прав.

9. Отримати дозвіл на виїзд дитини за кордон.

10. Оперативно, минаючи додаткові витрати, прийняти спадщину.

Можливо, зараз Вам це здається дещо складним. Але я впевнений, що мине якийсь час і Ви з посмішкою будуте згадувати, як успішно вирішили, на перший погляд, нерозв’язане питання. Дорога в тисячу миль починається з першого кроку. Телефонуйте і замовляйте юридичні послуги, що змінили життя вже багатьох людей.

Що Ви отримуєте, працюючи з нами?

Спеціалізація. Вашу справу буде вести адвокат, роками супроводжуючий сімейні справи, який прогнозує ситуацію і наперед знає, що насамперед для Вас більш вигідно.

Економія грошей. Заощадите на непотрібних довіреностях, зборах, внесках, бланках, додаткових послугах сумнівної якості. Вартість послуг адекватна і робимо все з першого разу. Можемо стягнути витрачені кошти на юридичний супровід з протилежної сторони.

Економія часу. Сімейний адвокат, з яким будете працювати особисто, вживе заходів щодо розшуку та виявлення майна дружини (чоловіка) і особисто обійде велику кількість кабінетів, інстанцій, візьме на себе можливу грубість службових осіб. Ми встановили хороші робочі стосунки з багатьма органами опіки та піклування, нотаріусами, оцінювачами та можемо зробити так, щоб ваше питання уникнуло зайвої паперової тяганини і зволікань.

Робите життя кращим. Чим швидше зателефонуєте, тим швидше зможете насолоджуватися свободою або почнете нові відносини. Отримайте в подарунок нашу унікальну книгу – “Як зареєструвати і розірвати шлюб в Україні”

Багато записують наш номер + 38(093) 253 – 72 – 45 собі в телефон і телефонують адвокату з інших юридичних питаннях.

Кому не потрібно?

Халявникам, спраглим безкоштовних порад. Щоб правильно відповісти на поставлене запитання ми його вивчаємо, аналізуємо, узагальнюємо аналогічні справи… Але, все таки, ми дамо вам координати куди можна звернутися дешевше або безкоштовно.

Людям, які чекають чудес – працювати над вашим завданням нам доведеться разом, хоча вашу участь постараємося мінімізувати, але все ж.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію