Позов про розірвання шлюбу.

Отже, ви твердо вирішили подавати на розлучення. Інша сторона не згодна розірвати шлюб, у вас є діти, або ж ви не можете поділити мирно майно, тому саме ви повинні подати в суд позовну заяву про розірвання шлюбу.

Тут у вас 2 варіанти – довірити написання юристу, або ж написати самому. Саме адвокат Владислав Лаєвський швидко і якісно підготуеє вам даний позов, сформує квитанцію про сплату судового збору та дасть консультацію з приводу ваших кроків в справі. Якщо не шукаєте легких шляхів, сідайте писати.

Спочатку вказуєте назву суду, до якого подаєте позов (за місцем проживання відповідача). Потім йдуть ваші дані як позивача (або позивачки), дані дружини (чоловіка). Вказуйте адресу (адже туди будуть приходити всі документи із суду), індекс і, можна телефон.

Далі посередині великими літерами Позовна заява, нижче літерами поменше або курсивом – про розірвання шлюбу.

Після оформлення цієї вступної частини позовної заяви ви перейдете до формулювання описової і мотивувальної частин, ну і ясна річ – заключної (резолютивної). Саме в останній частині будуть слова з проханням до суду про саме розірвання. Давайте подивися як це робиться.

 

Як написати позовну заяву про розірвання шлюбу

Конкретика – вказуємо що такого числа такого року був зареєстрований шлюб між мною (ПІБ) і ПІБ чоловіка (дружини).

Потім потрібно скласти коротку і лаконічуну розповідь. У ній має бути описано, коли почалися проблеми, після вказати причини вашого бажання розірвати шлюб.

На перший погляд все просто, і ви це і самі зробите, але витратите багато часу і особливо, якщо допустите помилку. Ціна помилки може обчислюватися в тисячах доларів, якщо в подальшому у Вас виникне питання по майну або дітей. Якщо ж ні того, ні іншого в Вас немає, то для того щоб писати позовну заяву про розірвання шлюбу юрист вам не особливо й потрібен.

 

Причини розірвання шлюбу в позовній заяві

У законодавстві не вказано перелік причин для розлучення, та вони й не важливі, якщо у вас є бажання. У кожної пари причини свої. І вони, в основному, негативні. Зрада, погана атмосфера в сім’і, негативний вплив на дітей та інше. Якщо у вас немає конкретної причини або ж ви не хочете її вказувати, можете просто написати, що не зійшлися характерами, більше жити разом не можемо. Обов’язково вкажіть, що збереження шлюбу суперечить вашим інтересам і є неможливим. Повідомте що чоловік (дружина) відмовляються мирно розійтися, тому ви подаєте цю заяву.

Якщо вам вже набридло писати самому позовну про розірвання шлюбу, тоді зателефонуйте нам, і ми дуже швидко зробимо це за вас і убережемо вас від можливих подальших ризиків. Якщо ж сили ще залишилися – продовжуйте писати і читати цей текст.

Якщо ви бажаєте змінити прізвище після розлучення, варто про це згадати. Позовна заява про розірвання шлюбу повинно мати в прохальній частині відповідний пункт.

Якщо у вас немає загального спільного майна, то пишіть про це, оскільки це дасть можливість судді зрозуміти при призначенні розгляду справи, що справа буде не сварливою і можна її призначити раніше до розгляду. Якщо ж є бажання розділити майно, то краще подавати окремий позов про розподіл майна або ділити все одночасно з розірванням шлюбу.

Останній пункт в вашій позовній заяві про розірвання шлюбу буде вказувати, якими статтями ви керуєтеся. Вашими друзями для даного позову будуть ст. ст. 110, 112-115 Сімейного кодексу України, і ст. ст. 118-120 Цивільного процесуального кодексу України.

Потім посередині великими літерами ПРОШУ і нижче вказуєте головну мету вашого позову – розірвати шлюб між мною та ПІБ чоловіка (дружини), який був зареєстрований тоді і тоді і орган реєстрації.

 

Позовна заява про розірвання шлюбу і додатки до нього

Далі йдуть додатки. Слово додатки виділяємо жирним шрифтом і перераховуємо ті копії документів, які потрібно додати до позову – копія свідоцтва про шлюб, про народження дітей (якщо є), квитанція про сплату судового збору (оригінал) та копія вашого позовної заяви для іншої сторони у справі.

Тепер ваша позовна заява про розірвання шлюбу готова. Якщо, звичайно, ви все правильно написали. Чесно кажучи, набагато простіше замовити у нас послугу по підготовці позовної заяви і не псувати собі нерви. Зателефонуйте прямо зараз і дізнайтеся про певні вигідній пропозиції. Адже адвокат Владислав Лаєвський підготував  дуже багато подібних заяв і в точності знає, як саме з огляду на все, написати позовну про розірвання шлюбу. Телефонуйте.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію