Для чого потрібен адвокат і як отримати правову допомогу?

Не варто повторювати загальну помилку багатьох – звертатися до лікаря вже тоді, як не можна терпіти біль! Це правило стосується і звернення за правовою допомогою до адвоката!

Часто, люди думають, що поки нестрашно, можна і самому проблему вирішити, але аксіома полягає в тому, що адвокат бачить і розумію ситуацію набагато глибше і чіткіше, аніж це розуміє сам клієнт. І це не тому, що адвокати розумніші, а тому, що їхній досвід у юридичній сфері налічує багато років і вони можуть розуміти, як маленька правове питання в майбутньому стає величезною проблемою.

 

Отже, якщо Вам потрібна правова консультація щодо ваших прав чи роз’яснення конфліктної ситуації – вам потрібен адвокат.

 

За понад 10 років правового досвіду, я дуже часто зустрічаю, як люди стають на одні і ті ж граблі – в них є питання чи проблема, але їм шкода виділити 200 грн. на консультацію, думаючи, що це зайва трата коштів. А вже через пару місяців, рік люди приходять з такими юридичними проблемами, які коштують в десятки раз більше для їх вирішення, ані ж консультація.

Прекрасним прикладом є питання укладання різноманітних договорів. Дума мало хто, звертається до адвоката, щоб він вивчив даний договір та дав свій висновок – чи можна його підписувати чи ні? Підписують на «авось». Проходить рік, два – і в людини шалені проблеми чи з кредитом, чи з квартирою, чи з роботою, чи з виплатою грошей…

Схожа проблема у спілкуванні зі слідчими, прокурором чи засіданням суду. Люди думаю, там нічого важкого немає – справлюсь сам. І коли відбувається конфіскація, чи оголошення обвинувачення, чи програш суду – приходить розуміння, що допущені такі помилки, які інколи буває дуже важко виправити навіть спеціалісту у сфері права.

 

Тому, найперша порада як отримати правову допомогу – не відтягуйте із рішенням проконсультуватися із адвокатом;

Друге – не жалійте 200-300 грн. за консультацію чи вивчення документів, щоб потім не прийшлося платити значно більше при тому, отримавши серйозні проблеми;

Шукайте адвоката, який вже має досвід та хорошу репутацію, тому рекомендації інших мають важливе значення;

Адвокат має бути представлений у мережі інтернет із актуальними порадами та консультаціями;

На консультацію підготуйте документи та перелік питань, на які маєте отримати відповідь;

Варто все записати, що порадить адвокат та постаратися виконати його рекомендації.

 

Адвокат, дуже часто виконує схожі до лікаря функції, тому звертайтеся до нього одразу, як тільки є підозра на проблему і не дозволяйте зайвій економії захлушити слова здорового глузду.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію