Адвокат. Коли він потрібен?

Взагалі, у багатьох адвокат викликає асоціації лише з якимось нещастям, горем, виникає проблемою. Так, це, безумовно, справедливо, але тільки частково.
Взагалі, якщо порівнювати із проблемною ситуацією, яка може виникнути у кожної людини, адвокат присутній у вашому житті до неї, після або ж разом. І неважливо, чиї послуги вам знадобилися: послуги кримінальної адвоката або цивільного.
Якщо розглянути дані ситуації більш детально, то після проблеми – це значить, коли ви самостійно вирішували всі свої справи, але у вас нічого не вийшло, а справа зайшла так далеко і набуло плачевний результат, що вам все ж таки довелося звернутися до адвоката. І найчастіше це “після” вже нічого не вирішує, оскільки все занадто далеко зайшло. Наслідки вже є, а справа адвоката зводиться лише до того, щоб полегшити трохи ваші втрати.
Приклад: суд уже відбувся, рішення вже винесено, а противна сторона вимагає оплати всіх витрат за судовий процес, ваш адвокат може домогтися того, щоб ви заплатили менше, ніж того вимагає ваш супротивник. Або ж адвокат може трохи зрушити терміни оплати даних послуг, а іноді й компромісного рішення, якщо все ще не зовсім втрачено.

Друга ситуація – це коли процес починається вже разом з самим адвокатом, і радує той факт, що ця ситуація все ж більше поширена. З’явилася проблема – людина відразу звертається до того, хто може допомогти її вирішити.
Тут тільки важливо знайти того адвоката, який насправді зможе вам допомогти, звернутися в гарну адвокатську контору. Наприклад, адвокат Владислав Лаєвський може впоратися з вашими питаннями, оскільки є висококваліфікованим й адвокатом, котрий має багаторічний успішний досвід роботи.
Адвокат – це незалежний радник, який зобов’язаний зберігати адвокатську таємницю, яка, до того ж, не має строків давності. Тому будьте впевнені в тому, що про вашу справу від нього ніхто не дізнається.
Якщо ж говорити про ситуацію “до”, то цей варіант найменш поширений, важко передбачити, що може трапитися в нашому житті.
Деякі, до того ж, думають, що звертатися до адвоката – дуже дороге задоволення, проте це помилка, повірте, програна справа може коштувати вам набагато дорожче, ніж послуги хорошого адвоката. Ви можете просто звернутися за консультацією до адвоката – а це вже допоможе уникнути невдачі.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію