Для чого потрібен адвокат?

Відповідь на це запитання кожен шукає для себе самостійно, посилаючись на певні обставини, які у кожного індивідуальні.

Так, деякі вважають, що зможуть самотужки вирішити свої проблеми та переконані, що добре обізнані в законодавстві чи в процесі судочинства. Інші, в першу чергу, звертають увагу на матеріальний аспект даного питання, звичайно ж бажаючи зекономити. Дехто не має часу самостійно вирішувати виниклі питання, або просто не хоче чи остерігається можливих помилок та воліє свою проблему довірити професіоналу.

В усьому світі людина наділена правами від народження, але якими саме, і що з ними робити, скоріш за все, знає не кожен.

Однак, в більшості випадків, усвідомлення свого нерозуміння ситуації, виникає в думках людини тільки тоді, коли вона зіштовхнеться з дійсно серйозною проблемою чи наробить багато фатальних помилок, які в подальшому буде дуже тяжко чи неможливо виправити.

Багато хто з нас, мабуть, зіштовхувався із ситуацією, коли певному захворюванню можна було б запобігти або вилікуватись якнайшвидше, якби ми вчасно звернулися до лікаря. Так само і в сфері правових відносин.

Наприклад, можна роками задобрювати контролюючі органи, вирішувати спірні питання позаправовими шляхами та стати об’єктом безкінечних висмоктувань Ваших кровно зароблених грошей. А можна відстояти свою правоту, внаслідок чого в майбутньому контролер знатиме, що без будь-якої правової підстави йому немає сенсу до Вас приходити та вимагати вчинення певних дій.

Або, припустимо, Ви вирішили орендувати житло. Для власного комфорту та своїх потреб Ви за свій кошт зробили ремонтні роботи, але власник житла, довідавшись про значні поліпшення у своїй квартирі чи будинку, збільшує орендну плату, чи то пак гірше, вимагає звільнити приміщення. При цьому всі ваші спроби вирішити даний конфлікт можуть бути марними, оскільки господар може бути правий.

Отже, куди не глянь — скрізь нас оточують ситуації, у яких участь фахівця буває просто необхідна, навіть якщо вона не так очевидна.

І це не є примхою, адже Ви ризикуєте своїми грошима, майном чи ще гірше – свободою. У таких справах мова йде не тільки про брак часу на відвідування суду, а про поставлене на карту Ваше життєве та матеріальне благополуччя.

Вибір тільки за Вами!

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію