Адвокат при спадкуванні. Для чого він потрібен?

Коли справа доходить до розділу спадкового майна, в більшості випадків виникають суперечки, які в підсумку вирішуються в суді. Вони неоднозначні, тому що часто складно оцінити своє становище в якості спадкоємця. Особливо, коли людина ще не оговталася від втрати близьких.

Чому не варто займатися оформленням самостійно?

У пригніченому стані дуже важко сприймати інформацію – багато вислизає з поля зору. Коли люди емоційно нестійкі, ними легко маніпулювати. Багато ведуться на провокації родичів і залишаються без частини спадщини, а то і зовсім без нього.

Крім того, займаючись розподілом майна без залучення фахівця з спадкових справ, колись рідні люди можуть залишитися непримиренними ворогами, хоча все можна було б вирішити мирним шляхом. Саме тому при виникненні розбіжностей щодо спадщини або заповіту рекомендується негайно звернутися за допомогою до адвоката.

Якщо ви маєте намір розбиратися в ситуації, що склалася самостійно, доведеться вивчити всі глави Цивільного кодексу України, присвячені спадкового права, Цивільний процесуальний кодекс України доведеться вивчити повністю. А також багаторічну судову практику з подібних до Вашого випадку справ. Але навіть в цьому випадку є висока ймовірність того, що судовий процес буде протікати з порушеннями, які вплинуть на вердикт. Помітити це може лише кваліфікований адвокат, що має багаторічний успішний досвід роботи.

Незважаючи на те, що будь-який із спадкоємців має право подати апеляцію, все ж існують певні терміни, коли це можна зробити. Зрештою, майно, яке встигло перейти у володіння інших родичів, може бути продано. Тому так важливо своєчасно заручитися підтримкою авторитетного адвоката.

КОЛИ ПОТРІБНА ДОПОМОГА АДВОКАТА ПО СПАДЩИНІ?

Насправді, процес розподілу спадщини таїть в собі стільки нюансів, що іноді майно в результаті розподіляється зовсім не так, як цього хотів людина, яка залишила заповіт. Тому не втрачайте часу і терміново телефонуйте нам, якщо:

 • вважаєте, що спадкові частки нерівномірні;
 • виникла суперечка про визнання права на ту чи іншу частину спадщини;
 • виникла суперечка про черговості спадкоємців;
 • виник житловий спір між спадкоємцями;
 • в спадкову масу включені непогашені кредити;
 • хтось із родичів незаконно заволодів частиною спадщини;
 • постало питання про відсторонення родича від заповіту (визначення гідних і недостойних спадкоємців);
 • родичі, які не ввійшли до кола спадкоємців, претендують на майно покійного;
 • вас долають сумніви щодо справжності заповіту;
 • заповіт визнано недійсним.

Не обійтися без кваліфікованого адвоката в тому випадку, коли в якості спадкоємця виступає особа, яка не є родичем спадкодавцеві. Адже, коли від Закону спадщина отримують тільки родичі, то за заповітом воно може відійти кому завгодно. І якщо вчасно не втрутитися, то оскаржити результати вже буде неможливо.

Чим допоможе адвокат по спадкових справах?

Справжній професіонал допоможе відстояти своє право на спадщину, навіть якщо вже оголошено заповіт, згідно з яким кошти та майно розподілено не на вашу користь. Звичайно, це можливо лише в тому випадку, коли є законні підстави для заперечування заповіту. Але завдання справжнього служителя Феміди і полягає в тому, щоб виявити ці підстави.

Спеціаліст, що володіє дійсно глибоким рівнем знань цивільного законодавства та вмінням їх застосовувати на практиці, має багаторічний успішний досвід такого застосування, чітко визначить ваші права, а також попередить про реальні шанси на успішне розв’язання суперечки.

Якщо процес вирішення спору обіцяє бути тривалим, а у позивача або відповідача немає часу відвідувати судові засідання, його представником може бути адвокат Владислав Лаєвський, який владнає всі питання без присутності свого клієнта. Це позбавить від зайвих стресів.

Які послуги ми надаємо?

Адвокат  Владислав Лаєвський проаналізує правомірність заповіту і підготує необхідні документи для вступу в спадщину.

Якщо заповіт спадкодавця вже було розглянуто і ви з ним не згодні, скористайтеся найпопулярнішим пакетом послуг, що включає позовні заяви та представництво в суді. Таким чином вдасться уникнути виснажливих засідань, що віднімають багато часу.

При необхідності адвокат складе процесуальний документ:

 • позовну заяву про вступ у спадок – іі повинно бути подано протягом півроку з моменту відкриття спадщини, інакше для задоволення позову необхідно буде довести наявність поважних причин пропуску строків;
 • позовну заяву про визнання права власності в порядку спадкування – в разі, якщо спадкодавець не володів правовстановлюючими документами на об’єкти нерухомості, а спадкоємець їх має, необхідно звернутися до суду для перегляду заповіту;
 • позовну заяву про встановлення прийняття факту спадщини – спадкоємець, що не підтвердив вступ в спадок, не втрачає його, але не має права розпоряджатися майном;
 • позовну заяву про визнання заповіту недійсним – якщо ви не згодні з тим, як спадкодавець розпорядився майном, можна оскаржити його рішення і домогтися розділу майна в порядку спадкування, який передбачений законом;
 • позовну заяву про розподіл майна – в разі, якщо померлий не залишив ніяких чітких вказівок в заповіті, спадкоємці, щоб уникнути непримиренних суперечок, повинні звернутися до суду для правомірного розділу майна.

Також вам може знадобитися консультація, якщо хочете скласти свій заповіт. Досвідчений адвокат відповість на всі питання, завдяки чому в документі можна буде врахувати інтереси всіх спадкоємців. Надалі це дозволить вашим родичам уникнути судових позовів.

Якщо в списку послуг ви не знайшли потрібної, задайте своє питання по телефону, який вказаний в контактах. Не затягуйте – чим швидше з проблемою ознайомиться фахівець, тим вищі шанси на успіх!

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію