ЯК ЗНАЙТИ КВАЛІФІКОВАНОГО АДВОКАТА?

Кожен день з нами відбуваються тисячі подій. Якісь із них ми плануємо, ну а якісь трапляються самі. Може статися, що ми раптом опинимося не в той час в не тому місці. І що ж тоді робити, щоб відстояти свої права і довести свою правоту? Звернутися за допомогою до адвоката.

Логічно, що в цьому випадку виникає питання, а як же обрати саме того адвоката, який зробить все можливе, аби довести правоту свого клієнта. Тут не можна зробити якихось точних і односпрямованих вказівок, з гарантією того, що, дотримуючись їх, вибір юриста буде проведений так, що він зможе виграти будь-яку справу. Але можна просто привести ряд рекомендацій, яких варто прислухатися, якщо вже трапилася необхідність скористатися послугами адвоката.

адвокат

Не погоджуйтеся брати адвоката, якого Вам пропонує слідчий або який має своє представництво в суді. І в першому і в другому випадку, правозахисник скоріше буде охороняти інтереси своїх покровителів, які забезпечують його роботою. Адже погодьтеся, що ніхто не буде підпилювати той сук, на якому сидить. А про якість послуг безкоштовного адвокат, якого гарантує держава, навіть не доводиться й говорити. Ніде немає такої людини, котра була б готова рватися заради нічого … Ні, ну, звичайно, держава платить такому правозахиснику зарплатню, але ще немає жодного держслужбовця, якого б влаштовувала його заробітна платня і він готовий був за неї перевертати гори … Окрім того, жоден висококваліфікований і поважаючий себе адвокат не буде пропонувати свої послуги за копійки. Найчастіше, у якості «безкоштовного» адвоката Вам запропонують молодого, недосвідченого, щойно закінчившого університет захисника, і на Вас він буде напрацьовувати практику і досвід. Але, зауважте, що в цьому буде тільки користь для нього, але ні в якому разі для шукають правового захисту. Не варто сліпо вірити тому адвокату, який, прочитавши справу, починає давати стовідсоткові гарантії про успішне вирішення справи. Швидше за все, йому просто потрібний клієнт, і він готовий піти на будь-які хитрощі, щоб цього самого клієнта роздобути. Потім, якщо справа буде провалено, знайдеться тисячі пояснень, чому це сталося, але Вам це вже буде не настільки цікаво. Тому краще користуватися послугами адвоката, котрий є стриманим у своїх словах, і буде просто працювати.

адвокатОсобливу увагу потрібно звернути на тих захисників, які мають вузьку спеціалізацію. Хороший адвокат завжди з радістю розповість про свою спеціалізацію і розповість про свої досягнення на цьому терені. І тільки поганий і недобросовісний правозахисник буде розхвалювати себе, хапатися за будь-яку справу і робити прогнози про результати судового процесу. Зверніть увагу, як ретельно адвокат буде вникати в суть Вашої справи. Чи буде він ставити уточнюючі питання, чи буде він робити собі якісь записи і т.д. Тільки допитливий юрист зможе вникнути в усі тонкощі, а значить, у нього буде більше знань про всю суть справи, а отже, більше можливостей, щоб завалити суддю якимись фактами, які доводять правоту його підзахисного. Тому завжди користуйтеся послугами адвоката, котрий ставиться сумлінно до своєї роботи.

Саме таким є Адвокат Владислав Лаєвський. Він не дає гарантії того, що виграє всі справи, але можемо гарантувати, що докладе максимум своїх сил і можливостей, щоб саме Ви стали переможцем у будь-якій справі.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію