Цивільні справи.

Сьогодні вирішення цивільно-правових спорів стало поширеною і звичною справою – в силу того, що галузь цивільного права охоплює широке коло питань. Слід зазначити, що цивільні спори часто набагато складніше кримінальних справ, оскільки, на відміну від останніх, регулюються не тільки основними Законами, а й рядом додаткових підзаконних актів. До таких, зокрема, відносяться постанови Кабінету Міністрів України, накази різних відомств і вирішення муніципальних органів. Розібратися у всіх тонкощах цивільного права може тільки досвідчений адвокат, який вміє пов’язати в один логічний ланцюжок всі докази, а також комплекс правових норм.

До цивільно-правових спорів, учасниками яких можуть бути фізичні та юридичні особи, а також держава, можна віднести будь-які справи, пов’язані з договірними та іншими правовими відносинами. Це різноманітні конфлікти, які виникають в результаті невиконання або неякісного (несвоєчасного) виконання умов всіляких договорів, наприклад, поставки, оренди, купівлі-продажу і т.д.

Для успішного вирішення конфлікту – відновлення права, відшкодування збитків, компенсації моральної шкоди і т.і., – при позасудовому  врегулюванню суперечок або вирішенні справи в стінах судових засідань Вам буде потрібно звернутися до адвоката.

Цивільне право – найбільша і одна з найбільш складних галузей юриспруденції. Тому, навіть будучи правим, Ви можете програти справу в суді – через нестачу юридичних знань та досвіду у веденні подібних справ і вам може знадобитися захист цивільних прав. У свою чергу досить компетентний адвокат у цивільному процесі забезпечить правильне оформлення всіх необхідних процесуальних документів та грамотно сформулює вимоги до відповідача, а також застосує відповідні норми матеріального права. Тільки за умови правильного використання всіх процесуальних прав можна розраховувати на успішний результат справи.

Втім, для досягнення позитивного результату потрібно виконання ще однієї умови – довірливого ставлення до свого адвоката і надання йому всебічної допомоги. У цьому випадку Клієнт може розраховувати на те, що спірна ситуація буде вирішена найкращим для нього чином.

Які конкретно спори вирішуються в рамках цивільного права? В яких ситуаціях може знадобитися допомога юриста у цивільних справах?

До числа спорів, пов’язаних з правовідносинами, регульованими нормами цивільного права, відносяться:

 • житлові, спадкові і сімейні конфлікти (незважаючи на те, що вони також винесені в окремі категорії права);
 • спори, пов’язані з різними борговими зобов’язаннями, наприклад, стягненням дебіторської заборгованості або рішенням проблем з банківськими операціями;
 • спори, пов’язані з відшкодуванням шкоди і / або матеріальної шкоди;
 • спори, пов’язані з отриманням компенсацій від страхових компаній;
 • справи по захисту прав споживачів (у разі продажу неякісного товару, несвоєчасного виконання гарантійних зобов’язань тощо);
 • справи щодо захисту честі, гідності, ділової репутації;
 • справи по захисту авторських прав і т.д.

Адвокат

представляє інтереси свого Клієнта в різних державних організаціях, а також під час судових розглядів. Крім того, цивільний адвокат при необхідності може виступити в ролі посередника між своїм довірителем і юридичними особами, зокрема, страховими компаніями та банківськими організаціями.

Послуги кваліфікованого адвоката в разі вирішення питань, пов’язаних з громадянськими правами, можуть знадобитися на різних стадіях конфлікту. Адвокат може взяти на себе:

 • проведення правової оцінки дій відповідача;
 • досудове врегулювання спору (у тому числі переговорний процес або послуги медіації);
 • підготовку та складання різних процесуальних документів: позовів, скарг, претензій, відзивів, клопотань, апеляцій і касацій;
 • безпосереднє представлення інтересів Клієнта в судах різних інстанцій (у м. Київ та інших містах України);
 • контроль за виконанням рішення суду.

Втручання компетентного фахівця, що розбирається у всіх тонкощах вітчизняного законодавства і вміє застосовувати процесуальні норми, гарантує найбільш прийнятний для Клієнта результат справи.

Цивільно-правові спори майнового та немайнового характеру сьогодні стали звичайною практикою, і хоча б один раз у своєму житті з необхідністю вирішення такого конфлікту стикається кожна людина. Цього не потрібно боятися – головне, заручитися допомогою сумлінного знаючого адвоката у цивільних справах, який допоможе відновити Ваші права, доб’ється припинення невигідних правовідносин або забезпечить відшкодування збитків.

Якщо у Вашому житті виникла неприємна ситуація, не чекайте, поки проблема вирішиться сама собою, не затягуйте час. Просто зателефонуйте нам і отримаєте консультацію, яка допоможе Вам прийняти правильне рішення.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію