Адвокат з цивільних справ.

Виплата аліментів, розлучення і супутній розподіл майна, оплата кредиту – більшість прагне вирішувати подібні питання «полюбовно», досить часто жертвуючи власними законними інтересами. Гроші, нерухомість, земельні ділянки – ось ціна таких поступок.

Чи варто залишати свої позиції без бою?

Адвокат Владислав Лаєвський зможе забезпечити ефективну правничу допомогу в Україні.

Досвідчений адвокат з цивільних справ здатний окупити Ваші вкладення вже за підсумками перших консультацій і дій. Є ймовірність, що юрист допоможе домогтися прийнятного результату і без винесення судового рішення взагалі. Як показує практика, своєчасна порада юриста – це актив, який здатний конвертуватися в бажані квадратні метри квартири, земельні сотки дачної ділянки. Зрештою, відновлення в законних правах. При цьому юрист по цивільних справах заощадить Вам не тільки гроші, але і час.

Якщо судового розгляду не уникнути?

Адвокат Владислав Лаєвський забезпечить повне юридичне представництво в суді по цивільним справам в Україні. Практикуючий адвокат використає всі знання та багаторічний досівд роботи, аби судове рішення було для Вас позитивним. Причому незалежно від статусу, в якому Ви змушені перебувати під час цивільного процесу – позивача або відповідача. Адвокат в цивільному процесі стане вірним союзником, який захистить Ваші правові інтереси.

Ви можете звертатися з приводу наступних юридичних спорів:

• Питання, пов’язані зі спадщиною або складанням заповіту;

• Трудові спори, які стосуються грошових виплат, незаконного звільнення, поновлення на роботі та ін.;

• Спори про визнання різного роду договорів (угод) недійсними або щодо порушення їх умов;

• Спори, пов’язані з розподілом майна або визнанням права власності;

• Питання, пов’язані з дорожньо – транспортними пригодами;

• Сімейні спори, до яких відносять стягнення аліментів, укладення або розірвання шлюбного договору (контракту) та інші питання;

• Укладення договорів купівлі-продажу нерухомості та підготовка інших видів договорів;

Вище виділені лише популярні юридичні питання, з якими клієнти звертаються найчастіше.

Послуги адвоката по цивільних справах в Києві:

Юридична консультаціяПершим етапом співпраці з адвокатом є консультування. Наш юрист вивчає ситуацію і отримані документи, після чого надає правовий аналіз. Ви отримуєте точні рекомендації, які ґрунтуються на практиці аналогічних цивільних справ. Після правової консультації Ви можете побачити ситуацію під широким юридичним кутом, після чого прийняти зважене рішення про свої подальші дії і про подальшу співпрацю.
Досудове врегулювання (супровід)Безумовно, більшість людей бажають не доводити справу до суду. І такий компромісний варіант є. Проте, Ваші позиції повинні мати міцний юридичний фундамент, створити який і входить в завдання юриста у цивільних справах.
Представництво в судіДосвідчений адвокат готовий забезпечити правовий супровід в суді всіх інстанцій. Безумовно, чим раніше Ви звернетеся за юридичною допомогою, тим більше буде шансів на успіх. Крім того, адвокат Владисдав Лаєвський може приступити до роботи на будь-якому етапі розгляду справи. Тут Вам завжди нададуть ефективну правову підтримку.

 

Три причини звернутися до Адвоката Владислава Лаєвського:

юрист по цивільним справам

• Помірна вартість послуг адвоката по цивільних справах. Ціна юридичної допомоги залежить від багатьох чинників і розраховується індивідуально. При цьому фінансова вигода від позитивного судового рішення завжди перевищує Ваші вкладення. Як показує практика, інвестиції в послуги адвоката окупаються в більшості випадків.

• Абсолютна чесність і відкритість. Ви отримуєте виключно достовірну інформацію. А також рекомендації, які реально застосувати на практиці. Ви завжди будете бачити повну картину, що допоможе Вам приймати правильні рішення.

• Конфіденційність інформації. Адвокатська таємниця зберігається так само надійно, як грошові кошти в швейцарському банку. Будьте впевнені, Ви можете довіряти нашим юристам.

Якщо Вам потрібен адвокат з цивільних справ –  сміливо звертайтеся до адвоката Владислава Лаєвського!

Досвідчений адвокат забезпечить надійний правовий захист Ваших інтересів.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію