Цивільні справи.

Виплата аліментів, розлучення і супутній розподіл майна, оплата кредиту – більшість прагне вирішувати подібні питання «полюбовно», досить часто жертвуючи власними законними інтересами. Гроші, нерухомість, земельні ділянки – ось ціна таких поступок.

Чи варто залишати свої позиції без бою?

Адвокат Владислав Лаєвський готовий забезпечити ефективну правову допомогу в Україні.

Досвідчений адвокат з цивільних справ здатний окупити Ваші вкладення вже за підсумками перших консультацій і дій. Є ймовірність, що юрист допоможе домогтися прийнятного результату і без винесення судового рішення взагалі. Як показує практика, своєчасна порада юриста – це актив, який здатний конвертуватися в бажані квадратні метри квартири, земельні сотки дачної ділянки. Зрештою, відновлення в законних правах. При цьому юрист по цивільних справах заощадить Вам не тільки гроші, але і час.

Якщо судового розгляду не уникнути?

Адвокат Владислав Лаєвський забезпечить повне юридичне представництво в суді по цивільним справам в Україні. Практикуючий адвокат використає весь багатий досвід, щоб судове рішення було для Вас позитивним. Причому незалежно від статусу, в якому Ви змушені перебувати під час цивільного процесу – позивача або відповідача. Адвокат в цивільному процесі стане вірним союзником, який захистить Ваші правові інтереси.

Ви можете звертатися з приводу наступних юридичних спорів:

адвокат з цивільних справ

• Питання, пов’язані зі спадщиною або складанням заповіту;

• Трудові спори, які стосуються грошових виплат, незаконного звільнення, поновлення на роботі та ін.;

• Спори про визнання різного роду договорів (угод) недійсними або щодо порушення їх умов;

• Спори, пов’язані з розподілом майна або визнанням права власності;

• Питання, пов’язані дорожньо – транспортними пригодами;

• Сімейні спори, до яких відносять стягнення аліментів, укладення або розірвання шлюбного договору (контракту) та інші питання;

• Укладення договорів купівлі-продажу еерухомості та підготовка інших видів договорів;

Вище виділені лише популярні юридичні питання, з якими клієнти звертаються найчастіше.

Адвокат Владислав Лаєвський має багаторічний успішний досвід роботи. Практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта, адже однакових або ідентичних справ не буває. Кожна справа є унікальною.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію