Адвокат по цивільним справам

Позитивному розгляду будь-якого спору в рамках цивільного правового поля значно сприяють послуги адвоката по цивільним справам, що представляє зацікавлену сторону в суді. Участь в судовому процесі професійного юриста, котрий спеціалізується по цивільному праву, гарантує належне оформлення і надання суду всіх необхідних документів, збір необхідної інформації і дотримання прав клієнта. Незамінний багаторічний успішний досвід адвоката хороший стимул, для позитивного рішення суду.

Цивільні судові позови становлять до 70% роботи судів і включають в себе такі правові питання, для вирішення яких потрібен адвокат у цивільних справах:

  • Стягнення заборгованостей з юридичних і фізичних осіб.
  • Судові справи щодо володіння, спадкоємства і продажу земельних ділянок.
  • Захист професійної репутації, громадянської гідності і честі.
  • Судові позови проти страхових компаній, туристичних агентств, банків, керуючих житлово-комунальних господарств, державних і приватних соціально-фінансових суб’єктів.
  • Претензії до частих і державним роботодавцям.
  • Шлюбні і сімейні майнові суперечки, розлучення і матеріальні позови.
  • Спадкові спори.
  • Захист споживчих прав у спорах з виробничими і торговими компаніями.
  • Правове забезпечення та захист інтелектуальних прав власності.

Досвідчений адвокат в суді гарантовано забезпечить вирішення всіх юридичних питань, що виникають в зборі, підготовці і передачі в судову інстанцію судово-правових документів. Чи зможе ефективно захищати в суді права громадян і юридичних осіб всіма доступними засобами в рамках правового поля на професійному рівні. Оплата послуг адвоката окупається втричі, завдяки великому збільшенню відсотка прийняття судом рішення на користь клієнта. Глибокі знання цивільного права та процесу, багаторічна адвокатська практика їх застосування є вагомими аргументами на користь залучення адвоката у цивільних справах до вирішення судових питань. Юридичний представник в суді показує щиру зацікавленість особи в позитивному вирішенні, а в разі прийняття постанови суду на користь опонента, готовність відстоювати свої права в вищих судових інстанціях.

Крім юридичних і професійних плюсів залучення платного адвоката, важливу роль відіграє представницька складова. Ставлення мирового судді до громадян або юридичних осіб, інтереси яких представляє адвокат по цивільних справах, стає більш поважним і виваженим. Це позитивно позначається на винесення рішень суддями на користь осіб, що мають офіційного представника в суді.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію