Кримінальне право та послуги адвоката

Учасниками кримінального процесу, як правило, стають неочікувано. Такими вважаються: обвинувачені, підозрювані, потерпілі та свідки. Якщо ви опинилися у епіцентрі правопорушення і кримінального провадження або якимось чином причетні до нього, якомога скоріше зверніться до адвоката!

Впевнені у своїй правоті та невинності? Це не привід для відмови від послуг юриста, адже невірно обраний захист, поведінка інших учасників процесу та різні факти можуть говорити не на вашу користь.

Аби не стати жертвою далеко не завжди кришталево чистого правосуддя, заручіться підтримкою адвоката Владислава Лаєвського.

Ваш надійний кримінальний адвокат – ваш ефективний захист

Судовий процес – це складний механізм, в якому бере участь багато осіб і стаються різні події. Кожен з них має значний вплив на перебіг процесу і його результат. Незалежно від того, хто ви у цьому процесі, ви зацікавлені у найкращому для себе завершенні справи. Це може бути перекваліфікація пред’явленого обвинувачення на більш м’яку статтю Кримінального кодексу, скасування незаконного вироку, дострокове звільнення тощо.

Досвідчений кримінальний адвокат:

  • обере правильну лінію поведінки по відношенню до правоохоронних органів;
  • розробить правову позицію і стратегію захисту;
  • підготує доказову базу, що виправдає або пом’якшить дії підозрюваного;
  • залучить до судової справи спеціалістів, необхідних для її успішного завершення;
  • підготує і подасть документацію для захисту у судові та експертні органи.

 Закон на вашому боці

Адвокат я Владислав Лаєвський має багаторічний успішний досвід у судовій практиці і сотні виграних справ в активі. Ви можете звертатися з будь-яких юридичних питань у сфері кримінального права та інших практик. Окрім захисту ми надаємо інші адвокатські послугиі консультації щодо  складання позовних заяв до суду, клопотань, апеляцій, касаційних скарг та інших процесуальних документів.

Адвокат по кримінальним справам може підключитися до процесу на будь-якій його стадії:

  • до порушення кримінальної справи;
  • в ході попередніх слухань;
  • під час розгляду справи у суді;
  • на стадії виконання вироку суду;
  • при оскарженні рішення суду.

Адвокат Владислав Лаєвський готовий захищати ваші права та представляти інтереси у суді першої інстанції, апеляційному суді та Касаційному суді України. Ретельно вивчаючи справу, вони завжди обирають правильну стратегію захисту, збирають факти, що говорять на вашу користь, і працюють на найбільш сприятливий для вас результат з мінімальними юридичними наслідками.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію