Юридична допомога при виникненні дорожньо-транспортної пригоди

В сучасних умовах власникам транспортних засобів важливо знати, як діяти у випадку виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

Адвокат Владислав Лаєвський надає широкий спектр юридичних послуг при виникнення ДТП, зокрема:

1.      Виїзд на місце ДТП.

Потрапляючи у ДТП, особа часто губиться та не спроможна реально оцінювати ситуацію. Однак надзвичайно важливим у цій ситуації зберігати спокій та уважно слідкувати за діями працівників поліції, які складають протокол про адміністративне правопорушення та схему ДТП. Адже саме даними, зібраними працівниками поліції, в подальшому приймається рішення щодо вини одного з учасників ДТП. Крім того, важливо пам’ятати про обов’язок застрахованої особи звернутись до своєї страхової компанії у найкоротші строки (зазвичай, це 3 дні).

2.      Представництво особи в суді при розгляді справ про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Якщо працівниками поліції при складанні протоколу про адміністративне правопорушення Вас залучено, як винуватця ДТП, то в подальшому Вам знадобиться юридична допомога в суді. Адже саме суд, за винятком деяких адміністративних правопорушень в сфері безпеки дорожнього руху, визначає винуватця ДТП та накладає адміністративне стягнення.

Важливо знати, що навіть, якщо працівниками поліції Вас залучено як потерпілого, а не винуватця ДТП, бажано слідкувати за розглядом справи в суді. Адже бувають випадки, коли суд визнає невинуватим особу, на яку складено протокол про адміністративне правопорушення. Саме тоді виникає найбільше проблем, оскільки без рішення суду, відповідно до якого визначено винуватця ДТП, Ви не отримаєте страхове відшкодування.

3.      Робота зі страховими компаніями.

За загальним правилом робота зі страховими компаніями полягає у здійсненні ряду обов’язкових дій (наприклад, проведенні експертизи, тощо) та отриманні певної суми страхового відшкодування.

Однак бувають ситуації, коли сума страхового відшкодування, визначена страховою компанією, значно занижена, або страхова зовсім відмовляє у виплаті. Тоді виникає необхідність звернення до суду.

Слід пам’ятати, якщо Ви хочете отримати необхідну та достатню суму страхового відшкодування, не поспішайте зі зверненням до страхової компанії. У вас є 3 дні. Однак до цього, проконсультуйтесь з адвокатом. Пам’ятатйте, що усі страхові компанії націлені на виплату якнайменшої суми страхового відшкодування.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію