Адвокат по адміністративних справах

Адміністративні спори


Адміністративні спори — це категорія справ у сфері адміністративних правопорушень, а також спори у сфері порушення державними органами прав та інтересів фізичних і юридичних осіб.

Адміністративна відповідальність передбачена КУпАП у разі доведеності вини правопорушника, причому сам правопорушник не зобов’язаний це доводити. Дана категорія справ розглядається судом і органами виконавчої влади. Постанова про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом 10 днів з моменту вручення або ж після отримання його копії. Якщо термін був пропущений, процедуру потрібно починати спочатку.

Найбільш поширені справи, пов’язані із залученням до адміністративної відповідальності:

— Порушення правил дорожнього руху;

— Правопорушення у сфері господарської діяльності та міграційного законодавства;

— Незаконна відмова в реалізації прав людини.

Адвокат з адміністративних справ

Захист в адміністративних спорах можуть здійснювати законні представники. Тому краще скористатися допомогою адвоката в адміністративних справах. Адвокат Владислав Лаєвський надає такі види послуг:

— Складання процесуальних документів;

— Надання юридичної консультації;

— Надання допомоги в зборі доказів у справі;

— Ведення адміністративної справи;

— Представлення інтересів клієнта в суді;

— Оскарження рішень.

Юридична допомога адвоката з адміністративних справ полягає у скасуванні постанови та зняття з клієнта звинувачень. Судова практика по даній категорії справ вельми невтішна, адже фізичні особи, яких звинувачують у правопорушеннях, намагаються самостійно вирішити проблему, хоча в цьому випадку краще довірити справу юристу. Крім того, посадові особи при складанні протоколів про адміністративні правопорушення допускають значні порушення. Такі протоколи потрібно скасовувати, бо вони незаконні. Як адвокат з адміністративних справ, Адвокат Владислав Лаєвський зможе допомогти в захисті Ваших інтересів на будь-якому етапі судового процесу і стадії справи в процесі адміністративного правопорушення.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію