Адвокат з цивільних справ

Цивільні справи – це фактично всі життєві ситуації, які щодня спіткають всх людей, тому цивільну справу адвокати розглядають практично щодня в нашій адвокатській компанії. Спори і конфлікти в сім’ї, розлучення, спадкоємство майна і проблеми на роботі – з будь-якою проблемою Вам допоможуть наші адвокати по цивільних справах.

Фактично цивільний адвокат повинен уміти знатися не лише на правовій сфері, але і бути тонким психологом, аби професійно знаходити рішення у всіх ситуаціях, які мають місце в нашому житті.  Як правило на початковому етапі потрібні консультації адвоката, що спеціалізується на цивільних справах.

Навіть якщо ви точно знаєте, що закон на вашому боці, самостійно добитися верховенства справедливості буває надто складно. Є маса процесуальних нюансів, невідомих непрофесіоналам, які незрідка роковим чином впливають на результат справи. Не залишайтеся наодинці зі своїми проблемами.

Зверніться до адвоката Владислава Лаєвського, котрий професійно проконсультує вас та надасть допомогу у веденні вашої справи в суді.

Адвокат Владислав Лаєвський надає такі послуги з цивільних справ:

  • Консультації і довідки по правових питаннях, як в усній, так і у письмовій формі.
  • Складання заяв, скарг, клопотань і інших документів правового характеру.
  • Представництво прав та законних інтересів в цивільному судочинстві, в розгляді справ у судах України, інших органах вирішення конфліктів, у виконавчому провадженні.
  • Представництво інтересів клієнта в органах державної влади, органах місцевої самоврядності, суспільних об’едіненях і інших організаціях, в органах державної влади, судах і правоохоронних органах іноземних держав.
  • Надання іншої юридичної допомоги, не забороненої законодавством.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію