Адвокат з розлучень

Розірвання шлюбу (розлучення) в судовому порядку – це процедура, яка завжди пов’язана зі значним стресом для всіх учасників процесу.

Допомога професійного адвоката, який спеціалізується на сімейному праві і має значний досвід в проведенні процедури розлучення через суд, може значно прискорити цю процедуру, що заощадить Ваш час і дозволить запобігти зайвим стресовим ситуаціям.

З чого почати розірвання шлюбу?

Після прийняття рішення про розрив сімейного союзу виникає маса питань. Розібратися з усіма нюансами майбутнього процесу самостійно досить складно. Найкращим рішенням буде звернутися за допомогою до адвоката. Чинне сімейне законодавство встановлює кілька можливих шляхів розлучення через суд, в залежності від наявності згоди другого з подружжя на припинення шлюбу та наявності дітей певного віку. Допомога професійного адвоката дозволить Вам вибрати той варіант, який буде найбільш відповідати Вашої життєвої ситуації і Вашим інтересам. Також адвокат по розлученню під час первинної консультації допоможе скласти попередній план дій, а також підкаже з чого почати:

 • рухатися шляхом позовного або ж окремого провадження;
 • до якого суду звернутись – за місцем проживання другого з подружжя або ж можна звертатися за місцем проживання самого позивача, і в яких випадках;
 • як скласти позовну заяву так, щоб у суду не виникали сумніви в реальності даної процедури;
 • які документи попередньо зібрати, щоб бути повністю готовим до засідання і т.д.

Врахувати всі ці тонкощі означає максимально зменшити час, який необхідно суду для прийняття рішення. Також, участь в судовому процесі адвоката, що спеціалізується на процесі розірвання шлюбу дозволить Клієнту отримати рішення, що буде максимально враховувати його інтереси. Адже іноді в процесуальних документах опонентів вказана інформація, яка не стосується суті процесу і Клієнт не бажає, щоб зазначена інформація була відображена в рішенні. Участь в судовому процесі адвоката допоможе Вам цього уникнути.

Важливо, що все вищезгадане стосується Клієнтів, які хочуть виступити ініціаторами розлучення і хочуть розлучення. Але я не один раз ефективно представляв інтереси відповідача, який не бажає розірвання шлюбу. З огляду на наявність у мене різноманітної практики я ознайомлений з усіма можливими механізмами затягування судового процесу, а також захисту від такого затягування.

Які документи потрібні для розлучення?

Готуючись до процесу розірвання шлюбу, адвокат або ж позивач самостійно, повинні зібрати наступні документи:

 • копію свого паспорта та ідентифікаційного коду;
 • копію паспорта та ідентифікаційного коду відповідача (за наявності);
 • копії свідоцтва про шлюб та свідоцтв про народження спільних дітей;
 • оригінал квитанції про сплату судового збору;

Цей список не остаточний і залежить в першу чергу від обраного шляху. Більш детально ознайомитися зі списком документів, а також підготувати попередній план дій щодо процесу можна під час особистої зустрічі з адвокатом.

Чи завжди можливе розлучення?

Згідно сімейному законодавству, розірвання шлюбу неможливо в двох конкретних випадках:

 • під час вагітності дружини;
 • в період, коли спільній дитині не виповнився рік.

Винятки з цього правила можливі, але для цього потрібно мати докази того, що:

 • батьком дитини є третя особа;
 • скоєно кримінальний злочин щодо іншого з подружжя або дитини.

Допомога адвоката при розлученні дасть можливість зрозуміти, чи підпадає ситуація Клієнта під дані умови та опрацювати механізм вирішення Вашої проблеми.

На що розраховувати Клієнту, коли адвокат при розлученні керує процесом?

Присутність в суді адвоката, що спеціалізується на процесах розірвання шлюбу, забезпечує:

 1. Максимальне прискорення судового процесу розлучення, що досягається завдяки правильній правовій позиції, якісним процесуальним документам та оперативній участі адвоката у всіх процесуальних діях.
 2. При бажанні Клієнта, мінімізація безпосередньо його участі в судовому процесі розірвання шлюбу, що значно економить особистий час Клієнта і захищає його від зайвого стресу. У більшості випадків, участь Клієнта обмежується підписанням договору на надання адвокатської допомоги, іноді участю в одному судовому засіданні, і через деякий час отриманням судового рішення про розірвання шлюбу. Під час ведення справи в суді, Клієнт отримує всю інформацію про хід своєї справи, і відповідні процесуальні документи.
 3. Абсолютну конфіденційність усіх відомостей про Клієнта, які стали відомі під час проведення процедури розлучення.

Щороку, я проводжу значну кількість судових процедур розірвання шлюбу, завдяки чому досконало знаю цю процедуру і можу запропонувати своїм Клієнтам результативну адвокатську допомогу.

Ціна адвокатської допомоги в судовій процедурі розірвання шлюбу в Києві досить доступна, оскільки мені відомі всі аспекти і «підводні камені» даної процедури, що дозволяє Клієнту уникнути зайвих фінансових навантажень. Остаточна ціна адвокатської допомоги в судовій процедурі розірвання шлюбу встановлюється за погодженням з Клієнтом після обговорення з ним обставин його справи, під час особистої зустрічі в офісі.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію