Адвокат з розлучень. Сімейний адвокат

Розлучення – тобто розірвання шлюбу на перший погляд досить проста процедура, з якою Ви впоралися б і самі. Однак, маючи багаторічний досвід роботи у справах про розірвання шлюбу адвокати знають, що часто самі «прості» доручення можуть нести в собі серйозні юридичні казуси і вилитися в конфлікт інтересів багатьох зацікавлених осіб або призвести до суттєвих затримок у вирішенні питання аж до відмови в задоволенні позову про розлучення (розірвання шлюбу) . Наприклад, розірвання шлюбу з іноземцем може викликати у суду ряд питань, що може ускладнити хід процесу. Також, бувають випадки, коли клієнт не бажає, або не має душевних сил брати участь у судових засіданнях по розірванню шлюбу (розлученню), а можливо не хоче залишитися без правової підтримки адвокатів по розлученню саме в той момент, коли розлучення вийде за межі простої процедури. У разі такого перебігу процесу розлучення адвокат (сімейний адвокат) Вам може знадобитися. Адвокатів з розлучень в народі ще називають сімейними адвокатами або адвокатами по сімейному праву. При розірванні шлюбу (при розлученні) адвокат може прийняти доручення Клієнта в роботу з моменту Вашого звернення на будь-якій стадії, адже в ході розлучення адвокат контролює, чи не порушені, також, майнові права сторін, або, наприклад, права на спілкування з дітьми. Вони можуть бути принциповими для клієнта також і тоді, коли за час шлюбу сім’єю було придбано цінне майно. Найчастіше послуг сімейного адвоката при розлученні потребують люди, які категорично не бажають зустрічатися в суді з відповідачем у справі, дітьми або іншими родичами. До послуг сімейного адвоката (адвоката по сімейним спорам при розлученні) звертаються, також, для контролю за ризиками, пов’язаними з майновими претензіями одного з подружжя. Такі майнові претензії можуть заявлятися і в справі про розлучення. Таким чином, при розірванні шлюбу адвокат допоможе мінімізувати душевні хвилювання, запобігти ризикам настання негативних майнових наслідків і заощадить Ваш час.

Як оформляється розірвання шлюбу? Якщо коротко, то офіційне припинення сімейних відносин – розлучення, розірвання шлюбу може бути здійснено за заявою одного або обох з подружжя. Законодавчо заборонено оформляти розірвання шлюбу чоловікові під час вагітності дружини і протягом року з моменту народження дитини. В інших випадках припинити шлюб можна як в  органах РАЦС, так і в суді. При наявності взаємної згоди від обох з подружжя, які не мають спільних неповнолітніх дітей, слід звертатися до органів РАЦС. При наявності спільних дітей – розлучення проводитися в суді. Позов можна подати безпосередньо до канцелярії суду тільки в приймальний час, подолавши чергу або надіслати позов про розлучення поштою. При цьому необхідно дотриматися правил підсудності (подати позов саме в той суд, який може розглядати справу про розлучення). На всі ці питання Вас може проконсультувати адвокат по розлученню, сімейний адвокат, адвокат по розірванню шлюбу.

Як проводиться розлучення у суді? При наявності спільних дітей або за відсутності згоди, припинення сімейних відносин здійснюється в судовому порядку. Також необхідно звернутися в суд, якщо один з подружжя хоча й не проти, але всіляко, під різними приводами, ухиляється від явки до органів РАЦС для підписання заяви про розлучення та оформлення документів. Суд виносить позитивне рішення в тому випадку, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя і збереження сім’ї неможливо. Суд має право вжити заходів до примирення подружжя і відкласти слухання справи строком до шести місяців, але на практиці, в більшості випадків такий термін не перевищує трьох місяців. У будь-якому випадку винесення рішення проводиться судом не раніше місяця з моменту пред’явлення позову. Шлюб, розривається в органах РАЦС, припиняється з дня реєстрації в книзі записів актів громадянського стану, а в суді шлюб розривається – з дня набрання рішенням суду законної сили.

Як працює Адвокат Владислав Лаєвський і навіщо Вам потрібен адвокат?

Ви тільки приїжджаєте до адвоката, в офіс, один раз (крім випадків визнання явки в суд обов’язковою), а всі інші клопоти беруть на себе наші юристи та адвокати. Ми, як правило, оформляємо розлучення без Вашої присутності. Адвокат Владислав Лаєвський  допоможе Вам уникнути неприємних моментів при розірванні шлюбу і вже на стадії звернення повідомить Вас про перспективи справи, а також, допоможуть розірвати шлюб мінімізувавши Вашу участь у судових процесах. Судове рішення видається Вам на руки. Я виконую всю правову і технічну роботу по сімейних справах будь-якої категорії від початку і до кінця.

Практичні аспекти розірвання шлюбу при розлученні в суді. По-перше, судді стали значно рідше встановлювати максимальний термін для примирення сторін. По-друге, судді, розглядаючи справу, стали прискіпливо ставиться до обставин, пов’язаних із захистом прав дітей при розірванні шлюбу. По-третє, судді при розгляді сімейних справ про розлучення стали неформально більш ретельно ставитися до з’ясування обставин і причин, які спричинили розпад сім’ї та з’ясування причин незгоди одного з подружжя на розірвання шлюбу. Дані факти вказують на те, що незабаром такі справи зі звичайної юридичної роботи перетворяться в досить складний процес, пов’язаний зі збором доказів, виступом свідків, вивченням документів, довгих дебатів в суді за участю адвоката по розлученню.

Вирішення сімейних суперечок, таких як розірвання шлюбу або розподіл майна подружжя, і тим більше суперечок про дітей, завжди морально важка процедура, тому що в суперечці беруть участь близькі нещодавно люди.

За таких обставин утриматися від емоційних проявів щодо іншої сторони в процесі практично неможливо. При цьому вирішення питань в судовому порядку не сприймає емоційної складової. Така поведінка завідомо програшна.

У зв’язку з цим, щоб уникнути емоційних травм і тим більше відстояти свої майнові права просто необхідно звернутися за допомогою до фахівців.

Величезний досвід ведення адвокатом з розірвання шлюбу дасть Вам гарантію в позитивному вирішенні Ваших проблем.

Як вести розлучення максимально швидко чи навпаки, затягнути розлучення, як уникнути розлучення.
Адвокат супроводжує процедуру розірвання шлюбу як через суд, так і через органи РАЦС, надає всі необхідні консультації, готує документи, відвідують судові засідання як за участю клієнтів, так і без їх участі.

Зрозуміти, як оформити розлучення чи розірвання шлюбу, не володіючи спеціальними юридичними знаннями, часом вкрай складно, а тим більше провести розподіл майна при розлученні.

Адвокат по розлученню дасть Вам відповіді на всі ваші запитання: коли починати розлучення або розподіл майна, як уникнути поділу майна, які документи необхідні для оформлення розлучення, з ким із батьків буде проживати дитина після розлучення, як стягнути аліменти на дитину, який порядок зустрічей з дитиною у чоловіка, який не проживає з дитиною, і багато іншого.

Усі Ваші турботи бере на себе адвокат по сімейних справах.

Довірте вирішення Ваших проблемних питань, пов’язаних з розірванням шлюбу нашим досвідченому адвокату,  адже самостійне розлучення і допомога адвоката в цьому процесі значно відрізняються один від одного в очах людей, які пройшли процедуру розірвання шлюбу.

Якщо в першому випадку розлучення через суд – це тривала процедура, що забирає час і сили, у другому випадку розлучення проходить набагато спокійніше, не віднімаючи практично ніякого часу і моральних сил у особи, яка розриває шлюб.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію