Адвокат по кримінальних справах

Кримінальний адвокат – захист адвоката у кримінальному процеcі

Допомога адвоката по кримінальних провадженнях.

 

Здійснюючи захист або самозахист, не можна покладатись на те, що хтось (прокурор, слідчий, орган дізнання, суд) прийде і захистить законні права підозрюваного, обвинуваченого, підсудного. Без активної та кваліфікованої позиції захисту не можна розраховувати на позитивний для себе результат, навіть якщо особа дійсно не вчиняла певного діяння.

Адвокат по кримінальних справах (провадженнях) допоможе вам як на стадії досудового слідства, так і в суді безпосередньо.

Захисник (адвокат) має можливість надати неоціненну допомогу підзахисному у відстоюванні свого права на захист.

Адвокат аналізує життєву ситуацію з точки зору закону, дає їй свою оцінку в процесуальному акті (клопотанні, заяві, скарзі, апеляції), порівнює її з позицією слідчого, прокурора та критикує їхні дії під кутом інтересів

Слід усвідомити, що адвокат є порадником, тобто особа, яка заприсяглася допомагати людині, незалежно від тяжкості її діяння, якщо таке мало місце.свого підзахисного.

На практиці, досудове слідство веде до обвинувального ухилу і великою мірою визначає навіть подальші рішення у справі, які приймає суд. Тому захищатись у кримінальному провадженні без адвоката – це більше, ніж помилка. Адже у кожній справі проти людини виступає могутня державна машина з її розгалуженим репресивним апаратом. Проти людини у кримінальній справі діє професіонал (прокурор, слідчий), спеціально підготовлений, озброєний досягненнями криміналістичної науки і тактики ведення слідства. Людина непідготовлена, яка не знає тонкощів кримінального розслідування, надто якщо вона вперше притягається до відповідальності, беззахисна перед законом.

Конституція України гарантує право на захист. Тому будь – який правоохоронний орган, який розпочинає розслідування, з обов’язаний роз’яснити особі її право на захисника. І перше, що має зробити людина під час роз’яснення її прав, – записати у протоколі слова: “ Своє право мати захисника розумію. Бажаю мати своїм захисником адвоката (вказується конкретний адвокат, його адреса, телефон)” , або ж вказуються два – три адвокати.

Можна іноді почути, що адвокату не належить право оцінювання доказів. Утім це не так. Без цього неможливо здійснювати захист. Оцінювання доказів та їх значення для справиадвокат  наводить у процесуальних документах (клопотаннях, заявах, скаргах, апеляціях, касаційних скаргах). Ця оцінка не є обов’язковою для органу дізнання, слідчого, прокурора, суду. Проте в них є обов’язок дати мотивовану відповідь адвокату на його клопотання, заяву, скаргу та обґрунтувати свою незгоду з позицією адвоката.

Слід мати на увазі й таке. Суд (або інший орган) може не погодитися з позицією захисника, але це ще не означає, що адвокат помилився. Правоту захисника може підтвердити суд апеляційної інстанції або Верховний Суд України. Певну позицію, яку зайняв адвокат, може підтримати Конституційний Суд України або Європейський суд з прав людини.

Варто пам’ятати, що коли вас викликають до правоохоронних органів то краще прийти з адвокатом, або щонайменше напередодні в нього проконсультуватися. Таким чином, ви себе захистите та не зробите дій, що можуть у майбутньому погіршити ваше становище.

Адвокат по кримінальних справах допоможе Вам:

 • Захистить інтереси обвинуваченого протягом всього попереднього слідства;
 • Допоможе в ході проведення допитів тощо;
 • При очних ставках;
 • При слідчих експериментах;

Крім того, адвокат по кримінальним справам:

 • Відвідує обвинуваченого в слідчому ізоляторі;
 • Займається підготовкою і заявляє різні клопотання;
 • Займається оскарженням обраної міри запобіжного заходу;
 • Займається збором різного матеріалу, який характеризує особу обвинуваченого;
 • Знайомиться з матеріалами кримінальної справи.

Адвокат займається також:

 • Захистом інтересів в суді апеляційної та касаційної інстанцій;
 • Детальним вивченням матеріалів кримінального провадження;
 • Готує, складає і подає апеляційні та касаційні скарги на вирок суду.

Послуги кримінального адвоката Владислава Лаєвського – це компетентна , оперативна і своєчасна допомога по кримінальному провадженні.  Кваліфікована правова допомога по кримінальних справі запорука успішного вирішення вашої справи.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію