Адвокат з цивільних справ

Адвокат по цивільних справах

Позитивному розгляду будь-якого спору в рамках цивільного правового поля значно сприяють послуги адвоката по цивільним справам, що представляє зацікавлену сторону в суді. Участь в судовому процесі професійного юриста, який спеціалізується по цивільному праву, гарантує належне оформлення і надання суду всіх необхідних документів, збір необхідної інформації і дотримання прав наймача. Незамінний досвід давно практикує адвоката хороший стимул, для позитивного рішення суду.

Цивільні судові позови становлять до 70% роботи судів і включають в себе такі правові питання, для вирішення яких потрібно хороший адвокат у цивільних справах:

  • Стягнення заборгованостей з юридичних і фізичних осіб.
  • Судові справи щодо володіння, спадкоємства і продажу земельних ділянок.
  • Оскарження залучення до адміністративних правопорушень.
  • Захист професійної репутації, громадянської гідності і честі.
  • Судові позови проти страхових компаній, туристичних агентств, банків, керуючих житлово-комунальних господарств, державних і приватних соціально-фінансових суб’єктів.
  • Претензії до частих і державним роботодавцям.
  • Шлюбні і сімейні майнові суперечки, розлучення і матеріальні позови.
  • Юридичні рішення прав успадкування.
  • Захист споживчих прав у спорах з виробничими і торговими компаніями.
  • Правове забезпечення та захист інтелектуальних прав власності.

Досвідчений адвокат цивільної справи в суді гарантовано забезпечить вирішення всіх юридичних питань, що виникають в зборі, підготовці і передачі в судову інстанцію судово-правових документів. Чи зможе ефективно захищати в суді права громадян і юридичних осіб всіма доступними засобами в рамках правового поля на професійному рівні. Оплата послуг адвоката окупається втричі, завдяки великому збільшенню відсотка прийняття судом рішення на користь наймача. Докладні знання цивільного права і багаторічна адвокатська практика, є вагомими аргументами на користь залучення адвоката у цивільних справах до вирішення судових питань. Адвокат в суді показує щиру зацікавленість особи в позитивному вирішенні, а в разі прийняття постанови суду на користь опонента, готовність відстоювати свої права в вищих судових інстанціях.

Крім юридичних і професійних плюсів залучення платного адвоката, важливу роль відіграє представницька складова. Ставлення мирового судді до громадян або юридичних осіб, інтереси яких представляє адвокат по цивільних справах, стає більш поважним і виваженим. Це позитивно позначається на винесення рішень суддями на користь осіб, що мають офіційного представника в суді.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію