Адвокат з розлучень

Якщо надії на довге і щасливе сімейне життя не виправдалися, подружжя має право розірвати шлюб і звільнити один одного від взаємних прав і обов’язків.

Розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу в Україні регулюється ст. 104-120 Сімейного кодексу України, які встановлюють порядок розірвання шлюбу і визначають права сторін.  Закон передбачає два варіанти процедури розлучення – розірвання шлюбу в органах РАЦС і розлучення через суд.

Розірвання шлюбу в органах РАЦС проводиться за взаємної згоди подружжя, яке не має неповнолітніх дітей, і не залежить від наявності між ними майнових суперечок.  Шлюб також можна розірвати за заявою одного з подружжя, якщо другий визнаний недієздатним, безвісно відсутнім або засуджений до позбавлення волі на великий термін.

У разі, коли немає взаємної згоди сторін, в шлюбі є спільні діти або один із подружжя не бажає бути в РАЦС для розірвання шлюбу, шлюборозлучний процес відбувається в судовому порядку.  Саме в цьому випадку часто потрібні послуги адвоката по розірванню шлюбу, який не тільки роз’яснить норми закону щодо процедури розлучення, допоможе підготувати необхідні документи, проведе переговори з колишнім чоловіком, але і при необхідності позбавить вас від особистої присутності на судових засіданнях.

У нас ви можете отримати правову допомогу адвоката з розлучень, що включає:

  1. Юридичні консультації з усіх питань, що стосуються розірвання шлюбу.
  2. Складання всіх необхідних документів по розлученню (позовних заяв, скарг, клопотань та ін.).
  3. Юридичний супровід справи про розлучення в судах першої та другої інстанцій.

Ви можете звернутися до допомоги адвоката по сімейних справах на будь-якому етапі процесу розірвання шлюбу.  Все ж своєчасна юридична допомога дає вам набагато більше шансів відстояти свої права при розлученні і отримати бажаний результат.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію