Адвокат з цивільних справ

Адвокат по цивільних справах надасть Вам обґрунтовану консультацію та розробить необхідний напрямок захисту Ваших інтересів в конкретній справі.

По цивільних справах Адвокатом надаються наступні послуги:
– правові консультації;
– підготовка усіх необхідних документів, заяв, скарг, клопотань, запитів та ін.;
– участь у судових засіданнях;
– представництво в інших адміністративних органах, установах, організаціях.

Адвокат Владислав Лаєвський надасть Вам кваліфіковану допомогу по вирішенню цивільних справ.

Що таке «цивільні справи»? Ви затопили сусідів, товариш взяв у борг та не відповідає на дзвінки, бригада будівельників не виконала або не якісно, не вчасно виконала роботи і багато-багато іншого.

Цивільне право охоплює усі сфери сучасного життя. Як показує досвід на перших порах багато хто намагається вирішити дані проблеми самостійно, часом це приносить результат, але тільки у випадках коли інша сторона іде Вам на зустріч (в даних випадках Вам звісно не потрібні послуги Адвоката). В усіх інших випадках рано чи пізно приходиться звертатись до Адвокатів по цивільних справах. В ідеалі краще раніше. Виникає просте питання чому раніше? Може сам справлюсь і збережу ресурси. Наведемо декілька простих прикладів, чому краще раніше:
– У разі якщо Вас затопили сусіди, Ви деякий час намагаєтесь вирішити це питання по сусідські і Вам навіть начебто йдуть на зустріч, а через два тижні повідомляють що знати нічого не знають. Що робити? По перше, в перший же день потрібно було викликати працівників ЖЕКу, які зафіксують затоплення та складуть Акт. Без цієї фіксації та складання Акту в подальшому досить проблематично отримати компенсацію. І навіть в такому випадку Адвокат Владислав Лаєвський Вам допоможе.
– У Вас ремонт, починають працювати будівельники і обіцяють закінчити за тиждень. Проходить три а кінця краю так і не видно та і витрати вже більші (під різними приводами) ніж оговорювалось перед початком. Що робити? Звертайтеся до адвоката. Але у разі якби Ви перед початком робіт ( з допомогою адвоката ) підписали з будівельниками елементарний договір цієї проблеми взагалі би не виникло.
– Ви намагаєтесь забрати у знайомого кошти, які позичили йому раніше. А він тільки обіцяє їх повернути і вже не перший раз. Що може бути? Частіше за все позичальник тягне час, для закінчення строків позовної давності, коли Ви навіть будучи правим на 100%, не зможете повернути кошти.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію