Адвокат по спадкових справах

Розділ майна перетворив на ворогів не одну дружну сім’ю. Ситуації, звичайно ж, бувають різні, і часом спадкові розбіжності призводять родичів або інших осіб до суду.

Спадковому праву присвячено кілька глав Цивільного кодексу. Це означає те, що спадкові правовідносини мають безліч нюансів, в яких буде досить важко розібратися непідготовленій людині.

Спадкування може відбуватися у двох порядках: за законом і за заповітом, при цьому кожен з видів спадкування має свої нюанси. Головною їх відмінністю можна назвати те, що спадкоємцями за законом можуть бути виключно родичі покійного (існує шість черг спадкоємців за законом), а спадкоємцями за заповітом може бути практично будь-яка особа (родинні зв’язки не мають значення).

Всі спадкові спори практично завжди можуть вирішуватися тільки в судовому порядку.

Такoж найчастіше між спадкоємцями виникають конфлікти з приводу розділу житла. Складна ситуація виникає і тоді, коли покійний, наприклад, заповів своє майно не родичам, а зовсім стороннім особам або громадським (благодійним) організаціям. У такому випадку родичам покійного потрібно зробити все можливе, щоб позбавити таку особу права спадкування.

Звернувшись до адвоката Владислава Лаєвського, ви отримаєте кваліфіковану правничу допомогу в області спадкового права. Зокрема ми надаємо такі послуги:

  1. Допомога при оформленні спадщини.
  2. Складання позову про визнання права спадкування на певне майно, позову про виділення частки в спадковій масі (тобто розділ майна) та інших видів позовів.
  3. Представлення інтересів клієнта по спадкових спорах в суді.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію