+38(093)253-72-45

Адвокат по ДТП. Автоадвокат

Факт аварії на дорозі скасувати неможливо, але зате можна вплинути на наслідки, які матиме дане ДТП. Для цього насамперед зупиніть машину, якщо вона ще продовжує рух. Навіть невелике видалення від місця події може бути розцінено, як спроба сховатися, що автоматично переводить вас в статус винного. Після цього візьміть телефон і викличте адвоката по ДТП. Зробити це дуже просто, можна звернутися до свого сімейного адвокату, перша допомога при ДТП входить в коло його обов’язків або ж просто набрати номер адвоката Владислава Лаєвського. Я не рекомендуємо погоджуватися на врегулювання ситуації на місці без звернення в поліцію і страхову. Прийнявши таку пропозицію, ви ризикуєте не тільки залишитися без компенсації за матеріальний і моральний збиток, а й понести адміністративну чи навіть кримінальну відповідальність.

ПЕРША ДОПОМОГА АДВОКАТА ПО ДТП

Адвокат в найкоротший термін прибуде на місце аварії і почне роботу відразу за двома напрямками. Перше – надасть психологічну та моральну підтримку водієві і його пасажирам при їх наявності. Пояснить, як потрібно поводитися в даній ситуації, як правильно вести розмову зі співробітниками поліції, які дії необхідно зробити в даний момент.

Друга частина роботи юриста на місці події полягає в контролі дій поліції. Страхові компанії, а також судові інстанції розглядатимуть ситуацію, ґрунтуючись на даних протоколу та схеми ДТП, обидва документи співробітники поліції зобов’язані скласти на місці. Ваш адвокат простежить, щоб були дотримані всі процедури, і проконтролює правильність оформлення документів.

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ АДВОКАТА ПО ДТП

Після того як оформлення ДТП завершено робота юриста тільки починається. По-перше, йому необхідно зайнятися питанням стягнення страхового відшкодування збитку. Не секрет, що нашим страховим компаніям не потрібно давати привід, щоб відмовитися від виплат, отримати з них належні гроші без допомоги фахівця вельми проблематично. По-друге, слід розібратися з питанням стягнення моральної та матеріальної шкоди, найскладніше в таких ситуаціях оцінити шкоду, завдану психологічному здоров’ю водія і його пасажирів, особливо якщо це діти. По-третє, проведення власного розслідування інциденту, замовлення незалежних експертиз, збір показань свідків. По-четверте, контроль над проведенням розслідування і передачею справи до суду. У разі необхідності оскарження протоколів, свідчень, адвокатських запитів та позовних заяв іншої сторони конфлікту. По-п’яте, підготовка до судового розгляду та представлення інтересів свого клієнта в судовому порядку.

Головна мета всіх цих заходів – захист клієнта. Адже аварії можуть бути самими різними, і мати деколи фатальні наслідки. Пам’ятайте, що в результаті ДТП може постраждати не тільки гаманець того, кого суд визнає винним, але і в ряді випадків законом передбачена кримінальна відповідальність.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію