Адвокат по кредитних спорах. Антиколектор

Виникли кредитні спори? Вам потрібен адвокат по кредитах!

Кредитні спори з банками в Украіні  дуже поширене явище, оскільки в умовах кризи багато позичальників не в силах виконати свої зобов’язання перед фінансовими установами. Це стосується не тільки фізичних осіб, але й осіб юридичних. Невдало проведена операція, зірвана угода, недобросовісний партнер. Причин для фінансових труднощів може бути багато. Однак виникнення прострочення тільки верхня частина айсбергу. За ниміде суд з банком, нарахування штрафів і пені, а часто і виявлення самих невигідних умов кредитного договору, про існування яких позичальник і не здогадувався, адже вони або були надруковані дуже дрібним шрифтом, або містилися в доповненні до договору кредитування. На жаль, закон, так само як і суд, що ним керується, дуже часто в спірних ситуаціях займає позицію кредитора. Проте, вихід із ситуації завжди є. Це може бути розстрочення або відстрочення виплати за договором кредитування, кредитні канікули, зміна умов договору за обопільною згодою, залучення гаранта, зміна предмета застави і т.д. Оптимальне вирішення питання, відповідно до закону, зможе запропонувати досвідчений адвокат по кредитах.

Виникла суперечка за кредитом? Потрібна оперативна юридична допомога!

Адвокат Владислав Лаєвський пропонує якісні юридичні послуги по кредитних справах. Адвокат Владислав Лаєвський має багаторічний успішний досвід роботи в сфері права, глибокі пізнання в області права а також вміння ці знання застосовувати на практиці. Я гарантую своїм клієнтам максимально ефективне вирішення будь-якого конфлікту, якщо інтереси клієнта в спорі представлятиме досвідчений кредитний адвокат.

Юридична допомога по кредитах може включати:

 • юридичну консультацію з питань кредитування, що включає роз’яснення чинного законодавства та існуючої судової, а також адміністративної практики вирішення питання (допоможе адвокат по кредитам);

 • аналіз кредитних договорів, а також інших банківських документів, перед підписанням, на предмет встановлення ризиків і наявності матеріальної вигоди для клієнта;

 • підготовку звернень, заяв, клопотань в банк;

 • представництво інтересів клієнта в банку або іншій кредитній установі;

 • судові спори з банками та іншими кредитними установами;

 • захист інтересів клієнта якщо банк подав до суду позов;

 • оскарження кредитного договору (подати в суд на банк);

 • оскарження договору поруки;

 • представництво інтересів клієнта в суді (захист здійснює кваліфікований адвокат побанківських спорах);

 • оскарження рішень суду по справам про кредитні спори;

 • вирішення будь-яких проблем на стадії виконання рішення суду за кредитними спорами, представництво інтересів клієнта в Державній виконавчій службі або у спілкуванні з приватним виконавцем.

Допомога адвоката може знадобитися Вам не тільки в разі, коли банківські суперечки лежать на поверхні, але і тоді, коли заборгованість перед банком передана колекторським службам, а ті, в свою чергу, порушуючи закон і Ваші права, намагаються що називається «вибити» борги, не соромлячись погроз і застосування інших незаконних методів.

Будь-які кредитні спори вирішить Адвокат Владислав Лаєвський

Найбільшим досягненням я вважаю довіру клієнтів. Десятки успішних людей і бізнес-структур довіряють нам вирішення своїх юридичних проблем і поточний супровід справ. Такого відношення я домігся наполегливою працею і професійним підходом до роботи.

До наших переваг можна віднести наступне:

 • я пропоную клієнтам цілий спектр послуг, що дозволяє вирішити будь-яку проблему комплексно, починаючи з аналізу та консультування, закінчуючи веденням переговорів з банками і зверненням до суду.

 • в моій компетенції знаходяться не тільки кредитні суперечки, а й будь-які інші суперечки з банками щодо депозитних і поточних рахунків, проведення банківських транзакцій, зняття грошей з рахунку і т.д .;

 • ми ніколи не відступаємо на півдороги і доводимо розпочате до кінця, працюючи на результат.

Якщо Вам потрібен хороший адвокат по кредитних справам, Вам загрожує суд з банком або виникли проблеми з виконавчою службою  не поспішайте засмучуватися і готуватися до найгіршого! У будь-якій суперечці з банком Вам допоможе досвідчений адвокат Владислав Лаєвський.

Пам’ятайте, кожен втрачений день може коштувати Вам великих грошей і нервів, тому не витрачайте час даремно  телефонуйте адвокату Владиславу Лаєвському і вже завтра зможете вільно зітхнути і з упевненістю дивитися в майбутнє!

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію