Адвокат по аліментах

Аліменти, спори щодо їх стягнення та нарахування розміру аліментів, складають значну частину сімейних спорів, що розглядаються судами України.

Чине сімейне законодавство встановлює два принципи розрахунку розміру та форми в якій повинні сплачуватися аліменти – в твердій грошовій сумі, або в процентах від всіх видів заробітку та доходу платника аліментів. Окрім цього, чинне сімейне законодавство встановлює, також можливість стягнення заборгованості по аліментам за попередній період. В законі, також, чітко передбачені підстави для збільшення та зменшення розміру аліментів, які підлягають стягненню.

Що забезпечує моя участь, у якості адвоката, під час проведення процедури стягнення аліментів:

  1. Максимально можливе збільшення реального розміру аліментів, який буде стягуватися на користь Клієнта.
  2. Пошук законних доказів, щодо майнового стану платника аліментів.
  3. Значне прискорення процедури розгляду справи про стягнення аліментів в суді, і відповідно максимально швидке отримання рішення суду про стягнення аліментів.
  4. При бажанні Клієнта, мінімізація безпосередньої його участі в судовому процесі стягнення аліментів, що значно економить особистий час Клієнта та оберігає його від зайвого стресу. В більшості випадків, участь Клієнта обмежується підписанням договору про надання адвокатської допомоги та через деякий час отриманням судового рішення про стягнення аліментів. Під час ведення справи в суді, Клієнт отримує всю інформацію про хід своєї справи, та відповідні судові документи.
  5. Абсолютну конфіденційність всіх відомостей про Клієнта, які стали відомі мені під час проведення процедури стягнення аліментів в суді.

Ціна адвокатської допомоги в судовій процедурі стягнення аліментів порівняно невелика, оскільки я досконало, на практиці, володію даною процедурою, що дає мені можливість економити час і, відповідно, гроші Клієнтів. Остаточна ціна адвокатської допомоги по стягненню аліментів встановлюється за погодженням з Клієнтом після обговорення з ним обставин його справи, що можна зробити під час особистої зустрічі в офісі адвоката.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію