Адвокат по аліментах

Якщо подружжя, яке не проживає разом, має неповнолітню дитину/дітей, один з батьків, згідно з законодавством, повинен сплачувати аліменти на дитинув обов’язковому порядку, до моменту, досягнення нею повноліття. Сплачувати аліменти можна декількома способами:

  • За згодою (добровільно).
  • Примусово за рішенням суду.

При добровільній сплаті аліментів, одним з батьків (який є платником), надається заява за місцем працевлаштування, отримання інших виплат (пенсії, допомоги), про відрахунок встановленої частки аліментів (з зарплати, пенсії чи інших доходів). Також між батьками може бути укладений договір, завірений в нотаріуса, з обов’язковим зазначенням в ньому частки та строків виплати аліментів.

Якщо батьки не дійшли згоди та не змогли домовитися між собою, стягнення аліментівбуде відбуватися у примусовому порядку (за рішенням суду). В такому випадку, до судових органів подається заява на стягнення аліментів (позовна або заява про надання судового наказу про стягнення аліментів), в затвердженій формі. У разі невиконання зобов’язань по виплаті аліментів одним з подружжя, друга особа подає заяву до відповідних органів – Державної виконавчої служби, згідно з якою буде розпочато провадження про примусове стягнення аліментів.

Виконати процедуру стягнення аліментів з написанням заяв, збором та подачею пакету документів, з дотриманням всіх вимог, допоможе адвокат Владислав Лаєвський, котрий спеціалізується на наданні якісних юридичних послуг фізичним особам.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію