Адвокат з розлучень

Коли подружжя приймає остаточне рішення розірвати стосунки, офіційне оформлення розлучення часто ускладнюється. Тривають судові розгляди, а зала суду часом перетворюється на поле бою. Щоб цього уникнути, варто звернутися до адвоката по розлученню. Чому краще залучити адвоката? У переважній більшості випадків подружжя, що розлучається, не звертається за допомогою до сторонніх людей, намагаючись самостійно вирішити конфліктну ситуацію. Спільні діти та прожиті разом роки дають упевненість в тому, що можливо впоратись без третіх осіб. Однак судова практика свідчить, що без професійного супроводу процес розірвання шлюбу ускладнюється, затягується та призводить до матеріальних втрат.

Розірвання шлюбу потребує професійного підходу та кваліфікованої допомоги. Як правило, до фахівця звертаються після невдалої спроби самостійно розірвати шлюб, коли вже є суперечки, виникла загроза втратити майно або опіку над власною дитиною тощо. Звертаючись до адвоката з розлучень на початку шлюборозлучного процесу, клієнт отримує впевненість у тому, що справу буде вирішено максимально вигідно для нього. Своєчасна допомога дозволяє захистити свої права, відстояти власну позицію, а також запобігти будь-яких можливих порушень прав та інтересів.

Чим займається адвокат з розлучень?

Фахівець з сімейного права має професійні знання та накопичений досвід практичної роботи з розлученнями. Це дозволяє надати правильну юридичну оцінку ситуації, що склалася. На консультації адвокат  надає рекомендації для досягнення бажаного результату, а також звертає увагу клієнта на можливі помилки.

Послуги адвоката Владислава Лаєвського з розлучень:

Консультує та проводить перемовини між подружжям. На консультації оцінюються можливі ризики та узгоджуються дії. Проводить шлюборозлучний процес, супроводжуючи клієнта від початку до закінчення. Це можливо при наявності спільних дітей і навіть за відсутності згоди чоловіка (дружини) на розлучення. Представляє інтереси клієнта в суді. Готує документи, необхідні для подачі позову про розірвання шлюбу. Фахівець складає заяви, клопотання, скарги, інші процесуальні документи. Проводить розлучення без присутності подружжя. Супроводжує шлюборозлучний процес з іноземцем або між громадянами України, що мешкають за кордоном тощо. Процесуальні документи, які юридично грамотно складені, стають гарантією вирішення суперечки на користь клієнта.     Коли ситуація виходить з-під контролю, допоможе фахівець.

Оцінивши ситуацію, адвокат зможе привести сторони до укладення мирової угоди, яка буде вигідною для подружжя. Численні проблеми (розділ майна, аліментні суперечки, опіка над дітьми) можуть вирішитися мирно без розгляду в судовій залі. Конкретна допомога адвоката з розлучень: стягнути аліменти; визначити місце проживання дитини; позбавити батьківських прав; оспорити або встановити батьківство; розділити майно між подружжям; визнати шлюб недійсним або фіктивним; скласти шлюбний контракт; скласти угоду про розділ майна; визначити участь батьків у вихованні дитини тощо. Якщо суперечка вирішується в суді, захист інтересів — складне завдання. Необхідно зібрати величезну кількість доказів стосовно права власності на майно. Наприклад, на якій підставі воно належить певній особі, коли придбали цей об’єкт (під час шлюбу чи ні), чи був він подарований або успадкований тощо. Адвокат з розлучень відстежує оновлення законодавчої бази.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію