Адвокат по аліментах

Зазвичай люди, які проживають однією сім’єю, утримують деяких членів свого сімейства, що є нормальною загальноприйнятою ситуацією. Так, наприклад, батьки утримують своїх дітей або один з подружжя матеріально підтримує іншого під час хвороби. При цьому всередині сім’ї не визначається конкретна сума грошей, яка призначається саме дитині або іншому подружжю. Поняття аліменти часто пов’язано саме з необхідністю визначити конкретну суму грошей, призначену для утримання конкретного члена сімейства.

Встановлення розміру аліментів: примусово чи добровільно

Слово «аліменти» асоціюється у людей з обов’язком, з вимогою про їх оплату, з їх стягненням та сплатою. Аліментні зобов’язання врегульовані нормами Сімейного законодавства України. Найчастіше виникнення таких зобов’язань призводить до спору, який людям важко вирішити самостійно.

Однак це не завжди так, і існує можливість врегулювати це питання й у мирний спосіб.

Угода про сплату аліментів вигідна обом сторонам. Це хороший спосіб заощадити багато часу і грошей, а також поберегти свої нервові клітини. Таким договором сторони можуть за власною згодою встановити зокрема розмір, порядок і строки сплати аліментів.

Угода про сплату алиментів

Але що ж, якщо сторони не можуть дійти до добровільної угоди ?

Тоді за правовим захистом слід звернутися до адвоката з сімейних справ. Адвокат Владислав Лаєвський має багаторічний успішний досвід роботи та готовий забезпечити професійну юридичну допомогу. До адвоката з аліментів за консультацією Ви можете звернутися за телефонами на сайті.

Що робити, якщо чоловік не платить аліменти? Як домогтися виплат з офіційно непрацюючого подружжя? Чи можна збільшити або зменшити аліменти?

Якщо подібні питання турбують і Вас, то зв’яжіться з нами. Досвідчений адвокат по аліментах Владислав Лаєвський підкаже найпростіший та найнадійніший спосіб вибратися з юридичної тупика.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію