Адвокат з цивільних справ

Цивільні справи містять у собі величезний перелік майнових і немайнових правовідносин юридично рівних учасників. Будь-який громадянин, організація, а також суб’єкти публічного права, щодня вступають у цивільні правовідносини. Відповідно, порушення, невизнання або заперечування прав та інтересів у рамках цивільного процесу – одна з найбільш частих проблем у щоденному житті кожного, для рішення якої необхідний юрист з цивільних справ.

Суперечки, які регулює цивільне право, і послуги, що надасть адвокат по цивільним справах Владислав Лаєвський:

 • Майнові спори. Спори щодо права власності на рухоме та нерухоме майно.
 • Договірні правовідносини. Укладення, зміна умов договору.
 • Виконання зобов‘язаннь. Стягнення заборгованості.
 • Житлові питання. Виселення, вселення.
 • Сімейні спори.
 • Розподіл майна.
 • Спадкові спори.
 • Відшкодування збитків.
 • Захист прав споживачів.

Послуги адвоката з цивільних справ Владислава Лаєвського

У зв’язку з великим обсягом правовідносин, що виникають у цивільному праві, неможливо передбачити всі можливі послуги адвоката по цивільним справам. Тому, якщо вам необхідний цивільний адвокат, але ви не знайшли тут своєї проблеми, звертайтеся до адвоката Владислава Лаєвського і він знайде вихід з ситуації, що у вас склалася.

Три причини, чому допомога юриста так потрібна на всіх етапах врегулювання суперечок:

 1. Суперечка по цивільним питанням може виникнути в будь-якої людини, оскільки із цим видом правовідносин ми так чи інакше стикаємося щодня. Але, коли все-таки суперечка виникає, ви оцінюєте ситуацію з погляду моралі, емоцій, справедливості. Ваша думка, у цьому випадку, може не збігатися з думкою законодавця. Цивільний юрист оцінить реальні перспективи й можливий результат справи. Тільки тоді ви зможете прийняти правильне рішення про подальші свої дії, щоб не погіршити ситуацію.
 2. З огляду на великий обсяг можливих цивільних справ, ви повинні розуміти, що не існує єдиного консолідованого акту, який би регулював вашу ситуацію. Вам доведеться ознайомитися із сотнями сторінок законодавчих актів, щоб скласти невелику заяву в банк, обсягом усього до 3-х сторінок. Адвокат у цивільному процесі зможе оперувати максимально можливою теоретичною базою для захисту ваших інтересів.
 3. Навіть якщо вам вдасться домогтися відшкодування матеріального збитку, з огляду на тимчасові й моральні (а іноді й матеріальні) витрати на різні розгляди, моральна компенсація була б дуже доречною. Але в Україні даний вид відшкодування не настільки розповсюджений, як за кордоном. Чітких вказівок, як обґрунтувати й довести необхідність відшкодування морального збитку, не існує. Тому зробити це часто дуже складно. Адвокат з цивільних справ Владислав Лаєвський володіє реальним практичним досвідом, що дозволить їм підвищити ваші шанси до максимуму.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію