Адвокат по ДТП

ДТП дрібні або великі, трапляються практично з кожним водієм. Наслідки цих подій можуть бути різними, часом досить серйозними. Юридична допомога при дорожньо-транспортній пригоді допомагає уникнути безпідставних обвинувачень і процесуальних помилок. Досвідчений  в даних питаннях адвокат Владислав Лаєвський в ході усної консультації пояснить вам, які документи повинні бути оформлені на місці, які права після того, що сталося ви маєте. Допомога адвоката знадобиться і в ході подальшого розгляду, в тому числі і в судових засіданнях при порушенні правил дорожнього руху.

ДТП – одна з його спеціалізацій, тобто, робота, спрямована на визначення розміру шкоди, заподіяної в результаті дорожньої пригоди. Це не означає, що при ДТП збиток адвокат оцінює самостійно, в судовому процесі він застосовує в обгрунтування позовних вимог дані, надані незалежним оцінювачем, який у своєму висновку оцінив вартість відновлювального ремонту і запасних запчастин.

Важливу роль відіграють адвокати у справах ДТП при оскарженні провини водія в порушенні правил дорожнього руху. Фахівці готують скарги на постанови у справах про адміністративні правопорушення, представляють інтереси в органах прокуратури і вищестоящих інстанціях, захищають в суді, осіб, щодо яких порушено справи про адміністративні правопорушення.

Окрім захисту та представництва інтересів потерпілих учасників ДТП, адвокат Владислав Лаєвський надає послуги з представництва інтересів в судовому процесі за позовом про відшкодування шкоди. Завдання фахівця оскаржити розмір пропонованих витрат, необхідних або вже понесених на відновний ремонт або медичне лікування.

Професійний погляд правозахисника підкаже зацікавленій особі про ймовірність виграшу тієї чи іншої справи. Крім того, ще на стадії підготовки справи до суду, Адвокат по ДТП Владислав Лаєвський зможе брати участь в досудовому порядку врегулювання спору по ДТП, підготувати претензії і виступити представником за дорученням на особистій зустрічі з опонентами.

Завжди враховуйте свої витрати на оплату послуг юриста, так як вони будуть стягнуті за рахунок сторони, що програла суд. Навіть в разі участі на стороні відповідача, з якого стягнуто частину заявлених позовних вимог, суд може розподілити судові витрати між учасниками цивільного процесу пропорційно стягнути збитки.

Отже, сталося ДТП, і Ви не знаєте з чого почати: їхати в автоінспекцію або до страховиків, і де шукати винуватця аварії або як піти від відповідальності і уникнути адміністративного покарання? Кожне з питань може бути поставлено на консультації у практикуючого адвоката. Завжди знайдеться варіант вирішення проблеми, що підходить для окремо взятої дорожньої пригоди.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію