Адвокат по кредитах

На сьогоднішній момент, у багатьох моїх клієнтів виникають проблеми з кредитами. Це пов’язано з тим, що більшість населення звикла жити в кредит. З настанням кризи в Україні та підвищенням курсу долара більшість з кредитних позичальників перестали виконувати свої зобов’язання перед банками через відсутність грошових коштів. Кредитні позичальники, не могли виконувати свої зобов’язання в зв’язку зі збільшенням курсу долара в кілька разів. Зі свого боку банки, з метою повернення кредитів і отримання прибутку, почали подавати в суди на кредитних позичальників позови про повернення кредитів, звернення стягнення на майно поручителів, іпотеку майнових поручителів.

Багато хто не гаяли даремно часу, користувалися послугами адвоката, намагалися в судовому процесі визнати кредитний договір недійсним. Деякі, намагалися перерахувати валютний кредит за курсом на момент його видачі. У зв’язку з цим, суди заполонили позови кредитних позичальників проти банків. Іноді такі позови приносили бажаний результат, але для того, щоб виграти суд з банком необхідний грамотний підхід до складання позовної заяви.

 Отримання кредиту – послуги адвоката по кредитах. Під час отримання кредиту клієнт не звертає увагу на підводні камені кредитного договору, він не вникає в умови кредитного договору і не замислюється, які наслідки його чекають у разі невиконання умов договору. У момент отримання кредиту ви націлені на його повернення, і навіть не допускаєте можливості виникнення прострочень в оплаті кредиту. Неуважність клієнта і бажання швидше отримати кредитні кошти, дозволяють банкам включати в умови кредитного договору пункти, згідно яких клієнт навіть без виникнення прострочень переплачує значно більше ніж він розраховував. Ви можете не звернути увагу на несправедливі умови кредитного договору, розмір штрафів, пені, що перевищують тіло кредиту в кілька разів. Несправедливими умовами кредитного договору є умови розміщення тексту договору на сайті банку з можливістю його редагувати в будь-який момент на розсуд кредитора. Хоч договір за своєю правовою природою і є домовленістю двох сторін, але банки укладають договори тільки на своїх умовах, клієнту складно внести будь-які зміни до кредитного договору. Залучення адвоката по кредитах Владислава Лаєвського під час укладення кредитного договору дозволить уникнути багатьох проблем і убезпечити себе на випадок форс-мажорних ситуацій.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію