Адвокат з розлучень

В разі, якщо сімейне подружжя не знаходить спільної мови стосовно ведення сімейного господарства, виховання дітей та має розбіжності в інших питаннях, відбувається складний, не тільки з психологічної точки зору, але й з юридичної, процес розлучення. Процедура, яка на перший погляд здається легкою та зрозумілою, є складною, забирає досить багато часу та нервів.

Щоб не допустити помилок, та закінчити все якомога швидше, потрібна допомога спеціалістів. Таку юридичну допомогу надасть кваліфікований адвокат Владислав Лаєвський. Звернувшись до адвоката з розірвання шлюбу, ви маєте знати:  дану процедуру буде проведене без помилок, з дотриманням послідовності всіх етапів, та без зайвих витрат коштів.

МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ РОЗІРВАННЯ ШЛЮБНИХ ВІДНОСИН

  • В позасудовому порядку (без звернення до судових органів).
  • Розлучення зі зверненням до суду.

У першому випадку розлучення в позасудовому порядку здійснюється за взаємною згодою подружжя, в разі відсутності у сімейної пари спільних дітей. Розірвання шлюбних відносин проводить ДРАЦС – орган державної реєстрації актів цивільного стану. Якщо ж сімейна пара має спільних дітей, які не досягли повнолітнього віку, або якщо один з подружжя заперечує проти розлучення, тоді процес розірвання шлюбу буде здійснюватися в судовому порядку з обов’язковим зверненням до судових органів.

Адвокат з розлучення зможе прискорити судовий процес, шляхом отримання спільної згоди подружжя про розірвання шлюбу, та отримання домовленості про те, де і з ким будуть жити спільні діти. Для набуття чинності, домовленість буде підтверджена договором у письмовій формі, якщо в ньому буде вказаний розмір аліментів, він буде завірений нотаріально. Всі послідовні дії буде виконувати адвокат Владислав Лаєвський.

Необхідно зазначити, що у випадку розірвання шлюбу з іноземцем/іноземкою, процес буде здійснюватися також в судовому або позасудовому порядку (розлучення в Україні не залежить від громадянства, та здійснюється згідно з порядком, передбаченим в Сімейному кодексі України).

Також адвокатз сімейного права допоможуть виконати процес розлучення для клієнтів, що проживають в зоні АТО, на тимчасово окупованих територіях та Автономній Республіці Крим. Наші спеціалісти володіють необхідними знаннями, розуміють законодавчу базу та слідкують за її змінами. Ми надаємо якісні юридичні послуги за найкращими цінами.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію