Адвокат з кримінальних справ (проваджень). Кримінальний адвокат

Життя –  непередбачуване. Ніхто з нас не застрахований від неприємностей. Якщо у вас трапилася біда, вас або ваших родичів викликають до міліції як свідків або підозрюваних у кримінальній справі, негайно зверніться за кваліфікованою юридичною допомогою до адвоката. Як показує практика, у нашій країні кримінальні справи, на жаль, дуже часто вирішуються не на користь постраждалої сторони. Тому не тягніть час, не чекайте, поки справедливість восторжествує.

Допомога кваліфікованого і досвідченого адвоката може знадобитися на стадії досудового слідства у разі проведення такого слідчими органами та залученні вас до кримінальної відповідальності. Адвокат по кримінальних провадженнях (або кримінальний адвокат) допоможе вам захистити себе і своїх близьких як на стадії досудового слідства, так і безпосередньо в суді.

Адвокат у кримінальних справах, як і сам кримінальний процес, – це не лише потерпілий, обвинувачений, підозрюваний і свідки. Кримінальні справи (провадження) являють собою хитросплетіння інтересів і обставин в тісному взаємозв’язку суду, слідства і учасників процесу. Щоб у цій «грі» не постраждали ваші інтереси, скористайтеся юридичною допомогою адвоката Владислава Лаєвського.

Ваш захист – в надійних руках.

Вже при першому виклику до органів слідства бажано проконсультуватися з адвокатом в кримінальномих провадженнях. Також ви маєте повне право прийти зі своїм особистим адвокатом по кримінальних справах на прийом до слідчих органів. Завдання кримінального адвоката – представляти інтереси потерпілого (свідка), тобто ваші або ваших родичів, до порушення кримінальної справи, а також у ході попереднього слідства при розгляді кримінальної справи в суді.

Слід звернути увагу на ще одну дуже важливу обставину: чим раніше ви скористаєтеся допомогою адвоката у кримінальному процесі, тим більше ймовірності на позитивний результат результату справи. Відповідно, чим менше помилок ви допустите, тим легше адвокату буде захистити вас і працювати по даній справі.

Кримінальне право і ваші права.

Кримінальний адвокат детально вивчає матеріали справи (кримінального провадження), здійснює підготовку всіх необхідних документів, випрацьовує тактику та стратегію захисту. Дуже важливо його участь у судовому засіданні суду першої інстанції, адже тільки так адвокат зможе ефективно відстоювати ваші інтереси (або інтереси ваших родичів) і оперативно реагувати на звинувачення.

 В основні обов’язки адвоката у кримінальних справах , як правило , входять такі юридичні послуги:
 • захист інтересів обвинуваченого/потерпілого в ході всього попереднього слідства ;
  Уголовный адвокат
 • допомога в ході проведення допитів;
 • присутність при очних ставках;
 • присутність при слідчих експериментах;
 • відвідування обвинуваченого в слідчому ізоляторі;
 • оскарження обраної міри запобіжного заходу;
 • підготовка різних клопотань;
 • збір різного документального матеріалу, що характеризує особу обвинуваченого;
 • ознайомлення та детальне вивчення матеріалів кримінальної справи (кримінальне право);
 • захист інтересів в суді апеляційної та касаційної інстанцій;
 • підготовка, складання та подання апеляційних, касаційних скарг на вирок суду.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію