Сімейний адвокат

Сімейне життя – це нерідко не тільки радості, а й великі труднощі. Трапляється, що якась дрібниця стає причиною розбрату, розлучення та поділу майна подружжя. Разом із цим постають питання юридичного змісту та характеру, наприклад: як проходить процес розлучення в судовому порядку (у тому числі й розірвання шлюбу з іноземцем), поділ майна подружжя по Закону. Звісно, кожна пара вирішує подібні проблеми на свій власний розсуд. Часом постійні матеріальні труднощі, постійні стресові ситуації щодо розлучення через суд або щодо розподілу спільного майна подружжя ускладнюють психологічний стан подружжя і можуть призвести не тільки до розлучення та вирішення справи подружжя в суді.

Звичайно ж, кожна сторона в разі сімейного конфлікту вважає себе правою і бажає отримати максимум матеріальної та моральної вигоди в ситуації, що склалася, наприклад у разі поділу спільного майна. Вирішити проблему найменш болісно, скласти позов про розірвання шлюбу з дружиною або чоловіком, позовну заяву про поділ майна подружжя та інше, допоможе адвокат Владислав Лаєвський.

Послуги сімейного адвоката

     Проблеми, з якими звертаються до сімейного адвоката, різні. Як правило, вони пов’язані із розлученням (розірванням шлюбу) і його наслідками. Так, подружжя сперечається про те, кому яке дістанеться майно (як правильно розподілити майно подружжя), хто буде виховувати дітей, хто повинен виплачувати аліменти (у тому числі, на утримання колишнього чоловіка або дружини та/або тільки на дитину).
Всі ці та інші питання складні, в першу чергу, тому, що зачіпають емоції: дуже важко прийняти зважене рішення, коли в голові крутяться образи і невисловлені докори. Програма юридичної допомоги по сімейним питанням корисна і в цьому плані – сімейний адвокат уважно вислухає клієнта, проведе своєрідне «психологічне розвантаження», допоможе клієнту випустити пар і заспокоїтися, підготує необхідні документи, правильно складе договір між подружжям або позовну заяву про розірвання шлюбу та/або позов про поділ майна подружжя. У будь-якому разі слід звернутись за послугами адвоката одразу, аби встигнути підготуватись до можливих наслідків. Нерідко в результаті такої юридичної підтримки між юристом і клієнтом зав’язуються близькі дружні стосунки, що допомагають адвокату по сімейним справам ще краще розуміти бачення свого клієнта на вирішення проблеми.

Послуги сімейного адвоката


Сімейний адвокат Владислав Лаєвський стане клієнтові не тільки юридичним консультантом, але і порадником,  допоможе підготуватись до судового засідання та отримає всі необхідні докази, надасть юридичні послуги. Саме адвокат з сімейних справ розуміє, що часто від рішення, яке винесе суд – наскільки щвидко та безболісно пройде процес розлучення, справедливо буде поділено майно подружжя, як буде вирішено питання з дітьми залежить ні багато, ні мало подальше щасливе життя клієнта. Тому сімейний адвокат докладає багато зусиль для отримання найбільш позитивного для клієнта результату.
Процес розлучення в Україні – морально і фізично виснажливий процес. Психологічний тиск і стрес, викликані необхідністю спілкування між позивачем і відповідачем, як у суді, так і поза ним, можуть негативно вплинути на самопочуття, почуття власної гідності і самооцінку клієнта.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію