Адвокат з розлучень

Розлучення – це не просто складний юридичний процесс. Хто це пережив, зможе підтвердити, що розірвання шлюбу – процедура з не приємних. Найгірше, звісно, якщо у подружжя, що розлучається, є неповнолітні діти. Але радує те, що на сьогоднішній день у нас поки не практикуються масові розлучення. Враховуючи те, що сам шлюборозлучний процес в Україні – справа не з простих і легких, тому вже на самому початку шлюборозлучного процессу варто цю справу довірити досвідченному сімейному адвокату Владиславу Лаєвському. Саме спеціаліст спроможний вирішити найболючіші питання розірвання шлюбу із мінімальними ризиками для членів родини, взявши на себе правову сторону справи в повному обсязі.


Слід зауважити, що для того, щоб отримати документ про розлучення, необхідно пройти довгу і неприємну процедуру. У кращому випадку, якщо не має дітей та є згода подружжя на розлучення без суду, – вистояти довгу чергу до відділення місцевого РАЦС, в гіршому ж (якщо вказані умови відсутні), доведеться ще і перетерпіти всі принади судових розглядів, включаючи обговорення, кому дістанеться нерухомість (спір про поділ майна подружжя через суд), а кому – виховання дітей та виплата аліментів, і з ким буде надалі проживати дитина, тощо.

До розлучення іноді буває меньше, ніж крок

      Як би там не було, життя – непередбачувана річ. Сьогодні два люблячих серця мріють з’єднатися, а через деякий час, просто не можуть дочекатися моменту розлучення, який надасть їм свободу та омріяний спокій. І щоб отримати цю довгоочікувану свободу, у разі відсутності неповнолітніх дітей і притензій один до одного, від подружжя вимагається лише подати відповідну заяву до відділу місцевого РАГСу. Через місяць, незалежно від наявності майнових спорів, буде складено актовий запис про розірвання шлюбу, згідно із ч. 2,3 ст.106 Сімейного кодексу України (далі – “СК”). Розлучитись в органах реестрації актів громадянськогостану буває не досить складно, як, наприклад, у суді – де участь адвоката є не просто бажаною, а й в деяких випадках – обов’язковою.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію