Адвокат з розлучень. Сімейний адвокат


В разі, якщо сімейне подружжя не знаходить спільної мови стосовно ведення сімейного господарства, виховання дітей та має розбіжності в інших питаннях, відбувається складний, не тільки з психологічної точки зору, але й з юридичної, процес розлучення. Процедура, яка на перший погляд здається легкою та зрозумілою, є складною, забирає досить багато часу та нервів.

Щоб не допустити помилок, та закінчити все якомога швидше, потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста. Саме таким є адвокат Владислав Лаєвський.Звернувшись до нього, розірвання шлюбу буде проведене без помилок, з дотриманням послідовності всіх етапів, та без зайвих витрат коштів.

МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ РОЗІРВАННЯ ШЛЮБНИХ ВІДНОСИН

  • В позасудовому порядку (без звернення до судових органів).
  • Розлучення зі зверненням до суду.

У першому випадку розлучення в позасудовому порядку здійснюється за взаємною згодою подружжя, в разі відсутності у сімейної пари спільних дітей. Розірвання шлюбних відносин проводить ДРАЦС – орган державної реєстрації актів цивільного стану. Якщо ж сімейна пара має спільних дітей, які не досягли повнолітнього віку, або якщо один з подружжя заперечує проти розлучення, тоді процес розірвання шлюбу буде здійснюватися в судовому порядку з обов’язковим зверненням до судових органів.

Ваш адвокат з розлучення Владислав Лаєвський зможе прискорити судовий процес, шляхом отримання спільної згоди подружжя про розірвання шлюбу, та отримання домовленості про те, де і з ким будуть жити спільні діти. Для набуття чинності, домовленість буде підтверджена договором у письмовій формі, якщо в ньому буде вказаний розмір аліментів, він буде завірений нотаріально. Всі послідовні дії буде виконувати Ваш адвокат з сімейного права.

Необхідно зазначити, що у випадку розірвання шлюбу з іноземцем/іноземкою, процес буде здійснюватися також в судовому або позасудовому порядку (розлучення в Україні не залежить від громадянства, та здійснюється згідно з порядком, передбаченим в Сімейному кодексі України).

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію