Адвокат по ДТП


Як показує статистика, найбільша кількість ДТП серед українських міст трапляється саме в Києві. І кожен киянин або приїжджий автомобіліст у разі потрапляння у дорожню пригоду повинен знати найкращих адвокатів по ДТП в Києві. Залучений дорожній адвокат до розбірок причин і обставин настання ДТП – це запорука успішного завершення справи та одержання відшкодування шкоди.

АвтоадвокатВ залежності від наслідків ДТП, для винуватця може наступити адміністративна, кримінальна та/або цивільно-правова відповідальність.

 1.  Кримінальна справа по ДТП реєструється в реєстрі досудових розслідувань і слідчий вчиняє слідчі дії для встановлення фактичних причин та обставин настання дорожньо-транспортної пригоди. І як показує практика роботи кожного нашого адвоката по ДТП в Києві, слідчі не завжди достовірно встановлюють обставини пригоди, що може призвести до притягнення невинної особи до відповідальності або дійсний винуватець ДТП залишиться непокараним. Особливої уваги в кримінальних справах по ДТП потрібно приділяти допитам та слідчим експериментам. Від цих слідчих дій залежить хід розслідування справи, результати експертиз, що будуть проводитися та вихідні дані, які будуть надані для їх проведення. Як показує практика, жоден водій не спроможний повністю об`єктивно відтворити обставини ДТП, що призводить до дачі технічно неспроможних пояснень та в подальшому до притягнення до відповідальності. Досвічений адвокат по ДТП в Києві підготовляє свого клієнта перед кожним допитом та слідчою дією завчасно. Тому саме при ДТП з потерпілими потрібен адвокат по ДТП в Києві терміново.
 2.  В порядку адміністративного провадження справи розглядаються тоді, коли в ДТП ніхто не постраждав, а шкода заподіяні лише майну. І досить часто складений протокол про адміністративне правопорушення відносно одного з учасників, не відповідає фактичним обставинами настання ДТП. В такому випадку негайно потрібен адвокат по ДТП в Києві. Захист в адміністративних справах адвокатом по ДТП полягає в аналізі обставин настання ДТП, встановлені стратегії ведення справи, аналізі наявних доказів, зборі необхідних доказів, визначенні комплексу експертиз та запитань, які потребують вирішення, визначенні ступеня ризику впливу опонентів та інших факторів на хід справи. Своєчасне звернення до наших адвокатів по ДТП Владислав Лаєвський – це запорука успішного закінчення справи.
 3.  Цивільно-правова відповідальність при ДТП
  Транспортний засіб – це джерело підвищеної небезпеки. І якщо відбулася ДТП за участю автомобіля і велосипедиста чи пішохода, в наслідок якої заподіяно шкоду життю/здоров’ю останніх, то не залежно від наявності вини водія автомобіля в настанні ДТП, у нього виникає обов’язок по відшкодуванні понесених витрат на лікування та/або відшкодуванні понесених витрат на поховання. Окрім цього у водія автомобіля не залежно від вини виникає обов’язок відшкодувати потерпілій стороні моральну шкоду.

Роль страхового адвоката по ДТП в Києві полягає в захисті інтересів клієнтів по відшкодуванні шкоди після ДТП. Адвокатський захист надається як потерпілій стороні, так і стороні, на яку покладено обов’язок по відшкодуванні шкоди.

Страховий адвокат в Києві допоможе в:

 •  Складенні скарг, позовів або будь-яких інших документів для захисту інтересів клієнта;
 •  Захисті інтересів клієнта в суді, страховій компанії або в будь-якій іншій організації;
 •  Перевірить правомірність і обґрунтованість заявлених вимог по відшкодуванню збитку після ДТП;
 •  Займеться стягненням відшкодування із страхових компаній, винуватців ДТП або роботодавців винуватців;
 •  Займеться відшкодуванням понесених витрат Клієнтом в його користь з винної сторони

Що радить адвокат по ДТП без потерпілих водіям при настанні пригоди:

 •  З’ясувати чи ніхто з учасників не потребує медичної допомоги
 •  Забезпечити безпеку дорожнього руху біля місця ДТП шляхом ввімкнення аварійних сигналів на авто та виставленням попереджувальних знаків
 •  Спокійно проаналізувати причини настання ДТП, розмір збитків, з’ясувати про наявність в інших учасників договорів страхування
 •  Якщо між учасниками немає спору щодо винної особи в настанні ДТП, розмір збитку в потерпілої сторони не перевищує 50 000 грн., відповідальність кожного з водіїв застрахована, немає потерпілих, жоден з водіїв не перебуває в стані спяніння – викликати на місце пригоди незалежного аварійного комісара для складання Європротоколу
 •  Якщо між учасниками є спір щодо винної особи в настанні ДТП, кількість учасників ДТП більше двох, хтось із учасників перебуває в стані спяніння, збиток потерпілої сторони перевищує 50 000 грн. – потрібно терміново викликати адвоката по ДТП та працівників поліції для оформлення матеріалів ДТП

Що радить адвокат по ДТП з потерпілими водіям при настанні пригоди

 •  Надати першу медичну допомогу потерпілим учасникам
 •  Викликати швидку медичну допомогу
 •  Викликати адвоката по ДТП в Києві
 •  Викликати експерта по ДТП в Києві
 •  Узгодити з адвокатом по ДТП порядок збору доказів та фіксування слідової інформації
 •  Викликати поліцію для фіксації події та оформлення матеріалів
 •  Зафіксувати дані всіх свідків та очевидців ДТП
 •  Зробити фото та відео фіксацію місця пригоди
 •  Утриматися від дачі будь-яких пояснень щодо обставин настання ДТП до приїзду адвоката
 •  За погодженням з адвокатом прийняти активну участь в складенні схеми місця ДТП та протоколу огляду місця події
 •  У разі поміщення авто на арештмайданчик, забрати всі цінності та документи
 •  Дізнатися куди будуть скеровані матеріали ДТП
 •  Вчиняти інші дії за погодженням з адвокатом

Увага!!! Для визначення та прийняття рішення про винуватість водія в настанні ДТП найбільш важливу роль відіграють перші пояснення водіїв та правильність складення схеми ДТП. Тому не зволікайте із зверненням до адвоката та телефонуйте негайно!!!

Адвокат по відшкодуванні шкоди після ДТП

Наслідок будь-якої ДТП є заподіяння матеріальної та моральної шкоди. Тому після встановлення винуватця, постає питання відшкодування шкоди після ДТП. Відповідальною особою по відшкодуванні шкоди після ДТП може бути як страхова компанія, так і водій або роботодавець водія. Одержання відшкодування в дуже великій мірі залежить від обраної тактики ведення справи. Досвідчений адвокат по відшкодуванні шкоди після ДТП зможе обрати найбільш ефективний спосіб стягнення відшкодування. Я маю досвід по стягненні коштів як зі страхових компаній, так і з винуватців пригоди, а також і з роботодавців, якщо ДТП відбулася під час виконання працівником своїх трудових обов’язків. Тому для одержання відшкодування матеріальної та моральної шкоди, потрібно звернутися саме до нашого адвоката по ДТП в Києві.

Найбільш ефективно впливає на позитивний результат справи професійність та досвід адвоката по ДТП, а також взаєморозуміння між клієнтом та адвокатом. І лише комплексний захист кваліфікованого адвоката по ДТП гарантує швидке та позитивне вирішення будь-якого питання.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію