Адвокат з кримінальних проваджень кримінальний адвокат


На
йбільш важкими, з точки зору розслідування і побудови позиції захисту, є кримінальні справи у злочинах по лінії економіки, господарської діяльності та корупції. Це пояснюється багатьма факторами. По-перше, специфічними характеристиками суб’єкта злочину: наприклад, в корупційних злочинах це посадова особа наділена владними повноваженнями, в злочинах економічних, включаючи передбачені статтею 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків) та статтею 205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво) тощо особа, яка здійснює підприємницьку діяльність або адміністративно-розпорядчі та фінансово-господарські функції на підприємстві. Сам процес встановлення причинно-наслідкових зв’язків і факту наявності правопорушення в справах зазначеної категорії включає вивчення та аналіз великого обсягу специфічної документації: податкових накладних, податкових звітів, договорів, рахунків-фактур, актів прийому-передачі, даних про банківські транзакції і т.і. Численні експертизи, проведені в рамках слідства, часом не дають вичерпних відповідей, а слідчі трактують їх висновки на користь обвинувачення. У підсумку підозрюваний або обвинувачений, після багатомісячної «боротьби» зі слідством, вимушено погоджується з обвинуваченням або обирає компромісний варіант, який тягне за собою настання відповідальності та масштабні збитки (компенсація шкоди, оплата юридичної допомоги потерпілому і т.д.). Кримінальне покарання за навмисну несплату податків,привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем або одержання хабара, передбачає призначення суворого покарання поєднаного з конфіскацією майна. Крім того, відповідальність, що настала за ухилення від сплати податків, за одержання хабара, інші корупційні та економічні злочиниможе перекреслити всю подальшу кар’єру. Тому важливо розуміти, що якщо Ви або Ваш бізнес стали об’єктом інтересу правоохоронців, навіть ще до внесення в ЕРДР відомостей про відкриття провадження у справі, на стадії перевірок і пояснень найкращим виходом із ситуації стане протягнувший руку допомоги досвідчений адвокат по кримінальних справах в Києві.

Кримінальний адвокат практик з досвідом, знає всі секрети позитивних рішень!

Роль адвоката в справах у сфері економіки та корупції складно переоцінити. Участь у справі спеціаліста не порожня формальність і номінальна гарантія дотримання Ваших процесуальних прав. Це можливість побудови потужної позиції захисту, багаторазове збільшення шансів на визнання невинуватості. Навіть в «залізних» доказах позиції обвинувачення досвідчений кримінальний адвокат зможе знайти підстави, якщо не для закриття провадження у справі, то для скорочення обсягу обвинувачення, суми збитку і призначення максимально м’якого покарання.

Більш того, якщо звернутися за допомогою своєчасно, то є великий шанс того, що до суду кримінальна справа просто не дійде. Практика роботи адвоката Владислава Лаєвського  показує, що більшість порушень і прогалин, помилок у висновках слідства у справах по економічних злочинах та корупції допускаються правоохоронцями на початкових стадіях. Обшуки на підприємствах часто проводяться з порушенням закону (наприклад, обшуку піддаються об’єкти, які не вказані прямо в ухвалі слідчого судді, якою надано дозвіл на проведення обшуку); під час обшуку вилучаються документи та речі, що не відносяться до справи (наприклад, вилучаються грошові кошти, що не мають відношення до ухилення від оподаткування); клопотання до місцевого суду щодо обрання запобіжного заходу складаються за шаблоном (стандартне формулювання «може знищити докази по справі, завадити слідству, переховуватися від органів слідства», як правило, не витримує критики адвоката, підкріпленої фактичними даними); витребування документів слідчим закінчується вилученням оригіналів документів, які необхідні для повноцінної роботи підприємства, та приєднанням їх до матеріалів справи; допускаються порушення у фіксації оперативних заходів (наприклад, під час фіксації дачі або отримання хабара) і т.і.

Однією зі складних стадій є і суд у кримінальних справах. Заявляти клопотання, висловлювати свою думку з тих чи інших питань в суді потрібно швидко і водночас ефективно. Відповідно потрібні досконалі знання кримінального закону і процесу та значний досвід участі у судових розглядах. Не маючи належного досвіду і знань в цій сфері, впоратися з проблемами самостійно практично немає шансів.

Важливо також розуміти, що кримінальний адвокат необхідний не тільки в тих випадках, коли виникає питання про притягнення Вас до відповідальності в якості підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, а й в тих, коли Ви проходите по справі в якості іншого учасника процесу. Так, юридична допомога у кримінальних справах може знадобитися потерпілому. Гостроактуальним буде питання про наявність шкоди, збитку. Захист обвинувачуваного напевно всіляко намагатиметься скоротити суму збитків і, відповідно, суму, що підлягає відшкодуванню. Тут на допомогу і прийде адвокат, який зможе не тільки відстояти повну суму нанесених Вам збитків, але й забезпечити відшкодування втраченої вигоди, моральної шкоди.

Надання правової допомоги у кримінальних справах актуальне і для тих, хто проходить у справі свідком. Досвід нашої Компанії свідчить про те, що зміна статусу свідка на статус обвинуваченого зовсім не рідкісне явище в справах кримінального провадження. Як відомо, кримінальна історія часто розпочинається з невинного запиту або перевірки. Далі, якщо немає поруч адвоката і ніхто не роз’яснив, що відбувається, з повідомлення про підозру починається драматична історія, в якій доводиться брати участь вже в статусі підозрюваного.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію