Адвокат з кримінальних справ (проваджень).


Адвокат по кримінальних справах, який досконало володіє своїм ремеслом
надійний захисник в найскладніших і заплутаних справах!

Найбільш важкими, з точки зору розслідування і побудови позиції захисту, є кримінальні справи у злочинах по лінії економіки, господарської діяльності та корупції. Це пояснюється багатьма факторами. По-перше, специфічними характеристиками суб’єкта злочину: наприклад, в корупційних злочинах це посадова особа наділена владними повноваженнями, в злочинах економічних, включаючи передбачені статтею 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків) та статтею 205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво) тощо особа, яка здійснює підприємницьку діяльність або адміністративно-розпорядчі та фінансово-господарські функції на підприємстві. Сам процес встановлення причинно-наслідкових зв’язків і факту наявності правопорушення в справах зазначеної категорії включає вивчення та аналіз великого обсягу специфічної документації: податкових накладних, податкових звітів, договорів, рахунків-фактур, актів прийому-передачі, даних про банківські транзакції і т.і. Численні експертизи, проведені в рамках слідства, часом не дають вичерпних відповідей, а слідчі трактують їх висновки на користь обвинувачення. У підсумку підозрюваний або обвинувачений, після багатомісячної «боротьби» зі слідством, вимушено погоджується з обвинуваченням або обирає компромісний варіант, який тягне за собою настання відповідальності та масштабні збитки (компенсація шкоди, оплата юридичної допомоги потерпілому і т.д.). Кримінальне покарання за навмисну несплату податків,привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем або одержання хабара, передбачає призначення суворого покарання поєднаного з конфіскацією майна. Крім того, відповідальність, що настала за ухилення від сплати податків, за одержання хабара, інші корупційні та економічні злочиниможе перекреслити всю подальшу кар’єру. Тому важливо розуміти, що якщо Ви або Ваш бізнес стали об’єктом інтересу правоохоронців, навіть ще до внесення в ЕРДР відомостей про відкриття провадження у справі, на стадії перевірок і пояснень найкращим виходом із ситуації стане протягнувший руку допомоги досвідчений адвокат по кримінальних справах в Києві.

Кримінальний адвокат практик з досвідом, знає всі секрети позитивних рішень!

Роль адвоката в справах у сфері економіки та корупції складно переоцінити. Участь у справі спеціаліста не порожня формальність і номінальна гарантія дотримання Ваших процесуальних прав. Це можливість побудови потужної позиції захисту, багаторазове збільшення шансів на визнання невинуватості. Навіть в «залізних» доказах позиції обвинувачення досвідчений кримінальний адвокат зможе знайти підстави, якщо не для закриття провадження у справі, то для скорочення обсягу обвинувачення, суми збитку і призначення максимально м’якого покарання.

Більш того, якщо звернутися за допомогою своєчасно, то є великий шанс того, що до суду кримінальна справа просто не дійде. Практика роботи адвоката Владислава Лаєвського  показує, що більшість порушень і прогалин, помилок у висновках слідства у справах по економічних злочинах та корупції допускаються правоохоронцями на початкових стадіях. Обшуки на підприємствах часто проводяться з порушенням закону (наприклад, обшуку піддаються об’єкти, які не вказані прямо в ухвалі слідчого судді, якою надано дозвіл на проведення обшуку); під час обшуку вилучаються документи та речі, що не відносяться до справи (наприклад, вилучаються грошові кошти, що не мають відношення до ухилення від оподаткування); клопотання до місцевого суду щодо обрання запобіжного заходу складаються за шаблоном (стандартне формулювання «може знищити докази по справі, завадити слідству, переховуватися від органів слідства», як правило, не витримує критики адвоката, підкріпленої фактичними даними); витребування документів слідчим закінчується вилученням оригіналів документів, які необхідні для повноцінної роботи підприємства, та приєднанням їх до матеріалів справи; допускаються порушення у фіксації оперативних заходів (наприклад, під час фіксації дачі або отримання хабара) і т.і.

Однією зі складних стадій є і суд у кримінальних справах. Заявляти клопотання, висловлювати свою думку з тих чи інших питань в суді потрібно швидко і водночас ефективно. Відповідно потрібні досконалі знання кримінального закону і процесу та значний досвід участі у судових розглядах. Не маючи належного досвіду і знань в цій сфері, впоратися з проблемами самостійно практично немає шансів.

Важливо також розуміти, що кримінальний адвокат необхідний не тільки в тих випадках, коли виникає питання про притягнення Вас до відповідальності в якості підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, а й в тих, коли Ви проходите по справі в якості іншого учасника процесу. Так, юридична допомога у кримінальних справах може знадобитися потерпілому або свідку. Гостроактуальним буде питання про наявність шкоди, збитку. Захист обвинувачуваного напевно всіляко намагатиметься скоротити суму збитків і, відповідно, суму, що підлягає відшкодуванню. Тут на допомогу і прийде адвокат, який зможе не тільки відстояти повну суму нанесених Вам збитків, але й забезпечити відшкодування втраченої вигоди, моральної шкоди.

Надання правової допомоги у кримінальних справах актуальне і для тих, хто проходить у справі свідком. Досвід адвоката Владислава Лаєвського  свідчить про те, що зміна статусу свідка на статус обвинуваченого зовсім не рідкісне явище в справах кримінального провадження. Як відомо, кримінальна історія часто розпочинається з невинного запиту або перевірки. Далі, якщо немає поруч адвоката і ніхто не роз’яснив, що відбувається, з повідомлення про підозру починається драматична історія, в якій доводиться брати участь вже в статусі підозрюваного.

Якщо Вам потрібні якісні юридичні послуги покримінальним справам, Ви завжди зможете на них розраховувати звернувшись до адвоката Владислава Лаєвського.

Які адвокатські послуги по кримінальних справах пропонує адвокат Владислав Лаєвський?

 • Розгорнута юридична консультація адвоката по кримінальних справах розглядаються питання захисту від звинувачень у скоєнні економічних і корупційних злочинів, включаючи особливості їх розслідування.

 • Вивчення, всіх без виключення, матеріалів кримінальної справи та, виходячи з отриманих підсумків, оцінка перспектив кримінального провадження.

 • Участь в суді при обранні підзахисному запобіжного заходу (головне завдання «залишити клієнта на свободі»); оскарження, постановлених з очевидними порушеннями, рішень щодо обрання запобіжного заходу у формі ухвали слідчого судді, а також про застосування інших обмежувальних заходів (накладення арешту на майно, тимчасовий доступ до речей і документівтощо).

 • Відстоювання особистих інтересів клієнта на всіх етапах кримінального провадження, незалежно від статусу: захисник підозрюваного (з моменту повідомлення про підозру), обвинуваченого або, якщо справа в суді, то здійснюється захист підсудного; допомога адвоката клієнту при його допиті в якості свідка; представник цивільного позивача, потерпілого).

 • Присутність захисника на всіх, без винятку, процесуальних (слідчих) діях з безпосередньою участю підзахисного: під час огляду місця події, обшуку, допиту, слідчого експерименту, вручення повідомлення про підозру та ін.

 • Реагування на факти фальсифікації доказів, підкупу свідків, незаконного впливу на експертів.

 • Підготовка всіх, необхідних для захисту, документів: скарг слідчому судді, клопотань, заяв в різні органи влади тощо.

 • Підготовка кримінальним адвокатомскарг на незаконні, на думку захисту, постанови, дії/бездіяльність осіб уповноважених вести кримінальне провадження (прокурора, слідчого).

 • Оскарження всіх, на думку захисту, незаконних і які підлягають оскарженню, ухвал винесених слідчим суддею.

 • Оскарження вироків, постановлених, на думку сторони захисту, з порушеннями, в апеляційному та касаційному суді.

  Захист та представництво інтересів Клієнта в судах України.

Чому адвокат по економічних злочинах в деяких ситуаціях незамінний?

Не секрет, що профільними злочинами, в яких підозрюються і за які переслідуються в кримінальних процесах представники бізнесу або причетні до них особи, є ухилення від сплати податків та фіктивне підприємництво.

Співробітникам силових структур відомо, що одними з найбільш поширених механізмів штучного заниження бази оподаткування є схеми господарської діяльності з використанням підприємств з ознаками фіктивності. Тому пошук і виявлення правопорушень у податковій сфері часто починається саме з документування фактів фіктивного підприємництва. Або ж проводиться пошук таких суб’єктів в ланцюзі легального підприємства, яке потрапило в поле зору правоохоронних органів. Без всякого сумніву точкою відліку може стати і «конвертаційний центр» ставший об’єктом уваги оперативників.

Практика показує, що не завжди підприємство і його керівництво справедливо звинувачують в тих чи інших діяннях пов’язаних з несплатою податків. Самостійно довести свою невинність, не володіючи спеціальними знаннями й досвідом захисту справа ризикована. Дізнавшись про кримінальне провадження або отримавши повістку, багато хто задається питанням: що робити? Шукають вихід з ситуації, що склалася, запитують у знайомих: терміново потрібен адвокат у кримінальній справі, порадьте де знайти адвоката по кримінальних справах. Але ж ситуації бувають дуже різні і оцінювати адвоката по тому, що він допоміг у справі абсолютно іншої категорії, наприклад, по розбою або угону, аж ніяк не буде коректним оподаткування вимагає наявності спеціальних, вузькопрофільних знань, практичних навичок захисту. По правді сказати, підкованість в певній сфері, теж не гарантія успіху: насправді, крім компетенції повинна бути пройдена школа особистого досвіду.

Найменш прийнятним і малоперспективним є варіант самостійного захисту. Взявши на себе захист Ваших прав та інтересів, адвокат Владислав Лаєвський:

 • Своєчасно вживе заходів, щоб зменшити ризики притягнення Вас до кримінальної відповідальності.

 • Надасть Вам допомогу при проведенні слідчих дій з Вашою участю, що забезпечить законність (включаючи перевірку правильності ведення протоколу), дотримання Ваших прав, психологічну підтримку, дозволить встановити фактичні дані, що цікавлять захист.

 • Ініціює і візьме участь у збиранні доказів, що спростовують Вашу винність.

 • Заявить клопотання з усіх питань, які мають важливе значення для клієнта (це можуть бути клопотання про зміну запобіжного заходу, зміну кваліфікації діянь в скоєнні яких підозрюється підзахисний, про закриття кримінального провадження, про провадження окремих слідчих дій, про витребування доказів і т.п.).

 • Оскаржить дії/бездіяльність або рішення посадової особи, відповідальної за ведення кримінального провадження, візьме активну участь у доведенні незаконності дій/бездіяльності або рішення.

 • Ознайомиться з матеріалами справи, включаючи всі протоколи слідчих дій, результати експертиз, інші докази.

 • Проведе роботу з доказами: перевірить кожний доказ на предмет належності його до справи і допустимості, ініціює відхилення доказів, що здобуті з порушеннями чи є неналежними.

 • Надасть допомогу на всіх етапах в суді як при розгляді скарг, клопотань, заяв слідчим суддею так і при розгляді справи по суті обвинувачення.

Де знайти адвоката по кримінальним справам та які причинизвернутися за допомогою саме до нас?

Наша Компанія веде свою діяльність давно, на нашому рахунку сотні успішно завершених кримінальних справ, в яких нам вдалося домогтися повного спростування доводів обвинувачення, виправдувальних вироків або, в самій безвихідній ситуації, призначення мінімальної міри покарання. Багато клієнтів, залишившись задоволеними нашою роботою, стали постійними, довіривши нам подальший юридичний супровід свого бізнесу.

  Юрист по стягненню боргів

Секрет успішності нашої роботи дуже простий:

 • в нашій Компанії працюють виключно тільки фахівці високої кваліфікації, які мають фундаментальні знання в різноманітних галузях права та економіки одночасно;

 • наші адвокати мають багаторічний, що становить понад 20 років, досвід роботи в службах державного контролю та правоохоронних органах, тому будь-яке питання вирішується зі знанням справи «зсередини»;

 • ми ніколи не обіцяємо результат, якого досягти можливості немає;

 • ми завжди залишаємося на зв’язку з клієнтом (телефон, email і т.п.) і готові в будь-який момент допомогти в самих екстрених ситуаціях;

 • ми гарантуємо індивідуальний підхід і відповідальне ставлення до роботи, націлені на досягнення оптимального результату у справі.

Поза всяким сумнівом, що від терезів правосуддя залежить чи понесете Ви покарання і яким воно буде. У свою чергу, від рішення найняти кримінального адвоката чи ні, залежить наскільки стійким та переконливим буде захист.

Зрозуміло, якщо звернутися до фахівця заздалегідь проблему і зовсім можливо ліквідувати на перших порах!

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію