Адвокат з кримінальних справ (проваджень). Кримінальний адвокат


Адвокат Владислав Лаєвський, одним з основних напрямків діяльності котрого є захист підозрюваних, обвинувачених і потерпілих у кримінальних провадженнях. Нерідко в кримінальних справах допускаються помилки, некоректне трактування або фальсифікації. Досвідчений адвокат у кримінальних справах виявить всі неточності і невідповідності, зафіксує їх і використає в інтересах клієнта. Адвокат Владислав Лаєвський успішно здійснював захист учасників кримінальних проваджень у ряді резонансних справ, які розслідувалися органами СБУ, НАБУ, ГПУ.

Нерідко допомоги грамотних юристів потребують самі постраждалі від протиправних дій. Вони стикаються з затягуванням порушення кримінальної справи, саботуванням виконання рішень суду і т.п. Даній категорії громадян також необхідний адвокат у кримінальних справах, ціни на послуги якого можуть істотно варіюватися в залежності від складності та давності справи, а також — від багатьох супутніх чинників. Саме тому на питання «Скільки коштує адвокат у кримінальних справах?» можна дати відповідь тільки після ознайомлення з особливостями конкретної справи. Адвокат Владислав Лаєвський є адвокатом з багаторічним успішним досвідом роботи. Саме тому він завжди готовий до тактичних (і часто — незаконних) прийомів правоохоронців.

Правова допомога у кримінальних справах включає наступні напрямки:

  • Розробка стратегії спілкування клієнта з представниками правоохоронних органів: Національна поліція, СБУ, прокуратура, Національне антикорупційне бюро, Державне бюро розслідувань.
  • Захист від порушення кримінальної справи керівництва компанії та її органів управління.
  • Забезпечення захисту клієнта при допитах в ролі обвинуваченого, свідка, підозрюваного.
  • Надання захисту у кримінальних справах щодо посадових осіб, в економічних і корупційних злочинах, за звинуваченням у злочинах в сфері службової та господарської діяльності, безпеки виробництва, проти власності, у сфері безпеки руху та експлуатації транспорту, а також злочинів проти життя і здоров’я осіб — різної категорії складності на стадіях досудового розслідування (слідства) і в суді.
  • Забезпечення захисту інтересів потерпілих, відповідачів і цивільних позивачів. Незалежне адвокатське розслідування (в правовому полі).

Практика показує: переважній більшості фігурантів кримінального провадження допомога адвоката вкрай необхідна. З огляду на недосконалість вітчизняної судової системи, ймовірність прийняття об’єктивного рішення і зняття звинувачень без втручання професійних адвокатів є досить невисокою.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію