Адвокат з розлучень. Сімейний адвокат.


Консультація та послуги адвоката при розлученні

Розірвання шлюбу (розлучення) – це завжди дуже важкий процес для подружжя, особливо, з психологічної точки зору. Прощаючись із колишнім життям, люди часто підвладні емоціям і не можуть мислити тверезо. Це призводить до труднощів в процесі розлучення і до затягування термінів через те, що чоловік і жінка не можуть домовитися і висувають захмарні вимоги. Щоб зробити процедуру розлучення цивілізованою та швидкою, необхідно звернутися до сімейного адвоката.

Адвокат з розлучень Владислав Лаєвський – це не тільки гарант законності і справедливості в ході судового розгляду, а й ваш особистий психолог. Допомога адвоката при розлученні стане для вас емоційною підтримкою. Адвокат з розлучень направить ваші думки в правильне русло і допоможе оцінити ситуацію тверезо, незважаючи на образи до колишнього чоловіка. З ним ви однозначно будете почувати себе більш впевнено і захищено. Особливо, це стосується складних випадків, наприклад, коли причиною розлучення є сімейне насильство.

Допомога адвоката при шлюборозлучному процесі з кожним роком стає все більш затребуваною послугою. Записавшись на консультацію, ви зможете правильно і чітко сформулювати вимоги і захистити свої інтереси в суді. Адвокат з розлучень допоможе підкріпити все це законодавчо-нормативною базою. При цьому ваше звернення до суду не буде підвладне емоціям і бажанням помститися, а сформульоване згідно сімейного кодексу України. У підсумку, ви отримаєте все, що вам належить за законом. Адже надто завищені вимоги з вашого боку можуть наштовхнути суддю на прийняття рішення на користь вашого колишнього чоловіка (колишньої дружини). З хорошим адвокатом по розірванню шлюбу такого не станеться, адже він точно знає, на що ви і ваші діти, якщо вони є, можете претендувати.

Умови припинення шлюбу і процедура розлучення

Шлюборозлучний процес може проходити в 2 установах:

  • в органах реєстрації актів цивільного стану;
  • в суді.

Шлюб може бути розірваний в органах РАЦС, якщо у пари є спільне бажання це зробити і відсутні діти. Для процедури подружжю потрібно лише разом подати заяву і почекати постанову про розлучення близько місяця. Згідно сімейного кодексу, РАЦС може провести шлюборозлучний процес і в присутності одного з пари. Наприклад, якщо чоловік (дружина) давно пропав, визнаний недієздатним або засуджений до в’язниці на 3 роки і більше.

Якщо подружжя має неповнолітніх дітей, то в разі розлучення потрібно звернутися в суд. Причому, шлюб може бути припинений, як за заявою одного члена сімейної пари, так і обох. В ході судового розгляду зазвичай з’ясовують:

  • з ким із подружжя залишаться неповнолітні діти;
  • яка буде роль другого з батьків у вихованні дитини;
  • питання про розмір аліментів та їх сплату;
  • спірні моменти щодо поділу майна (якщо потрібно);
  • інші питання, які стосуються справи.

Після засідання суду призначається місячний термін, протягом якого подружжя може передумати і забрати свою заяву. Якщо цього не станеться, то суд винесе свій вердикт і сповістить їх про нього.

Навіть якщо чоловік з дружиною не мають суперечок щодо шлюборозлучного процесу і його основних моментів (майна, опіки та іншого), вони все одно зобов’язані подати свою заяву до суду на розлучення. Але до нього подружжю необхідно додати договір, де узгоджені всі складові розірвання шлюбу, особливо ті, що стосуються дітей. Якщо Суд вважатиме, що будь-які з пунктів протизаконні, порушують права дитини або не виконуватимуться, то він має право відмовити парі. У такому випадку потрібно доопрацювати договір і знову подати на розлучення. Якщо вам потрібне розлучення адвокат зможе відокремити ваші образи від реальних обставин і висунути адекватні вимоги в суді, захистивши при цьому ваші законні права та інтереси.

Терміни проведення процесу розлучення

Терміни процесу розірвання шлюбу залежать від інстанції, в якій буде проводитися процедура. Найбільш швидкий варіант – подача заяви в РАЦС на розлучення. При цьому процес розірвання шлюбу займе не більше 4 тижнів, але він вимагає спільної згоди подружжя. У разі звернення до суду, процедура розлучення займає не більше 4 місяців. Спочатку позивач чекає пару тижнів, щоб розглянули його справу і призначили засідання, а потім від 30 до 90 днів приймається рішення щодо нього. Ці тимчасові рамки підкріплені Сімейним кодексом України та дотримуються у всіх судах.

Аби процес розлучення пройшов швидко, необхідно заздалегідь звернутися до адвоката Владислава Лаєвського. Кваліфікований фахівець проконсультує вас щодо нюансів процесу, а також ваших прав. Адвокат по розлученню підготує всі необхідні документи і складе позовні заяви для розірвання шлюбу, а також допоможе налаштуватися на майбутнє засідання, розповівши про те, що вас чекає і як правильно себе вести. При бажанні, сімейний адвокат може бути присутнім з вами в суді, щоб допомогти захистити ваші інтереси і додати вам впевненості. Оскільки статистика розлучень в Україні досить висока, у нас є окремий адвокат зі шлюборозлучних справ, який допоможе провести розірвання шлюбу за всіма нормами і законами України, щоб у майбутньому рішення суду неможливо було оскаржити, або переглянути.

Стягнення аліментів після розлучення

Одним з найпоширеніших і складних моментів при розлученні є стягнення аліментів. Сума аліментів при встановленні щомісячного розміру завжди дуже спірна. Хоч з законодавчої точки зору все виглядає просто, існують деякі нюанси, які необхідно врахувати. Якщо ви хочете переконатися у своєму праві на отримання аліментів, зверніться до адвоката з сімейного права для отримання кваліфікованої консультації. Ретельно розглянувши матеріали вашої справи, адвокат зі шлюборозлучних справ зможе точно сказати, на що ви можете претендувати після розлучення. Також, він з легкістю підготує необхідні документи для подачі в суд і захистить ваші інтереси на засіданні.

Розлучення через суд

Розірвання шлюбу через суд – це дуже неприємний і складний процес. Адвокат Владислав Лаєвський готовий запропонувати вам кваліфіковану допомогу по розлученню. На консультації він прояснить всі ключові моменти процедури розірвання шлюбу і розкажуть про ваші права. Досвідчений адвокат з сімейних справ допоможе захистити ваші права в суді, навіть без вашої особистої присутності. Я розроблю для вас позовні заяви про стягнення аліментів, поділ майна, опіки та інші, аби кваліфіковано представити їх на засіданні. Якщо рішення Суду вас не влаштує, то я допоможу його оскаржити в апеляційній чи касаційній інстанції. В кінцевому підсумку, зроблю все, щоб ви досягли поставлених цілей. Ви також можете звернутися за підтримкою в ході досудового розгляду. Це може допомогти досягти угоди з чоловіком чи дружиною, а також правильно сформулювати і представити свої вимоги.

Якщо ви хочете домогтися для себе справедливого рішення або вам потрібна консультація, то ви повинні звернутися до адвоката Владислава Лаєвського.

Позовні заяви і представництво в суді

Звернувшись до адвоката, ви можете не переживати про хід судового розгляду. Адвокат зі шлюборозлучних процесів Владислав Лаєвський має глибокі знання законів України та успішно практикує їх вже не один рік. Ви можете бути впевнені, що підготовлені нами процесуальні документи відповідають усім чинним нормам. Крім того, грамотні виступи адвоката в ході суду дозволять максимально розкрити ваші вимоги, викладені в позові, і підкріпити їх законами України, що неодмінно приведе до бажаного результату.

Позовна заява про розірвання шлюбу

Якщо в ході шлюборозлучного процесу має відбутися поділ майна і визначення опіки над дітьми, то розлучення можливе тільки через суд, для якого необхідно підготувати позовну заяву про розірвання шлюбу. Провести розлучення через суд часто навіть вигідно, адже можна об’єднати відразу кілька проблем. Мається на увазі, що вам дозволяється подати позов про розірвання шлюбу, включаючи права опіки і розподіл майна. Всі ці питання можуть бути вирішені в ході одного судового розгляду.

Позовна заява про поділ спільного майна подружжя

Розділ спільного майна подружжя є одним з найскладніших і спірних моментів шлюборозлучного процесу. Особливо, якщо чоловік і дружина не можуть прийти до спільної думки до засідання в суді. У таких ситуаціях просто незамінна буде допомога кваліфікованого адвоката. Він не тільки прояснить всі ключові моменти з точки зору законодавства України, але допоможе скласти позовну заяву про розподіл майна і представити її в залі суду.

Позовна заява про стягнення аліментів

Якщо подружжя має неповнолітніх дітей, то вони залишаються з одним з батьків за рішенням суду. Найчастіше опіка віддається матері, незалежно від рівня її доходів. При цьому розлучення не повинне позначитися на матеріальному добробуті дитини. Саме тому суддя встановлює розмір аліментів, які щомісяця повинен буде виплачувати батько. Це не тільки допомагає забезпечити дитину всім необхідним, але привертає другого з батьків до турботи про нього. Адвокат по розлученню з легкістю може допомогти правильно скласти позовну заяву про стягнення аліментів на дитину і представити її в суді.

Позовна заява про зменшення розміру аліментів

Спочатку суд встановлює певний розмір аліментів. Але іноді через певний термін батьки можуть бути не здатні їх виплачувати в силу певних обставин. Наприклад, у зв’язку зі звільненням або проблемами зі здоров’ям. У такій ситуації необхідно подати до суду позовну заяву про зменшення розміру аліментів. Це запобіжить утворенню заборгованості, яку в процесі буде важко погасити. Порядок звернення, а також умови, при яких дана процедура проводиться, можна дізнатися з нормативних актів або проконсультувавшись з нашим юристом.

Позовна заява про позбавлення батьківських прав

Якщо подружжя має неповнолітніх дітей, то процес розірвання шлюбу завжди проходить складніше. Адже суду належить вирішити, з ким вони залишаться. Звичайно, в першу чергу, враховуються інтереси дитини. Іноді, суд змушений позбавити прав обох батьків з метою захисту неповнолітніх дітей. Незважаючи на те, що цей метод досить жорсткий, у багатьох випадках він рятує дитині життя і дає шанс на краще майбутнє. Рішення щодо позову про позбавлення батьківських прав приймається на основі показань представників органів опіки, психологів, вчителів і вихователів.

Послуги адвоката при розлученні

Юридичні послуги в ході шлюборозлучного процесу через суд в пропонують багато компаній, але далеко не всі з них дійсно можуть грамотно захистити інтереси своїх клієнтів. За довгі роки успішної практики адвокат Владислав Лаєвський встиг зіткнутися з безліччю складних конфліктних сімейних ситуацій і вирішити їх законним шляхом. Адвокат Владислав Лаєвський має багаторічний успішний досвід і добре знає як оформити розлучення. Вони постійно стежать за оновленнями законодавчо-нормативної бази України, так що, звертаючись до них, ви можете бути впевнені, що отримуєте тільки актуальну інформацію.

Зазвичай, до допомоги адвоката при розлученні вдаються лише в складних ситуаціях. Консультація адвоката по розлученню, коли справа стосується поділу майна або виплати аліментів, допоможе врегулювати законно всі моменти. Такі, місцями дуже заплутані, справи вимагають від юриста максимум зібраності і глибоких знань законодавства України. Послуги адвоката при розлученні – це оперативний і грамотний правовий захист.  Адвокат по розірванню шлюбу готовий захищати інтереси клієнтів в будь-яких судових інстанціях. Знання та досвід адвоката дозволять вирішити навіть найскладнішу ситуацію по розлученню законним шляхом.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію